Izklaides un kultūras ziņas

Triju izstāžu projekts Melngalvju namā

Mārtiņš Ate, 07.02.2006., 17:37

Melngalvju nams
Melngalvju nams
Piektdien, 10.februārī, plkst.17:00, Melngalvju namā, Rātslaukumā 7, tiks atklāta Cherado mākslas galerijas, līdz šim lielākais rīkotais triju izstāžu projekts, kurā būs skatāmi 100 mākslas darbi no 20 Latvijas un trīs Krievijas vadošajiem māksliniekiem.

Notiks akcija "One kiss One love One rose"

Laima Pļaviņa, sabiedrisko attiecību asistente, 06.02.2006., 22:25

Š.g. 14. februārī atbilstošu atmosfēru Visu mīlētāju dienā piedāvās tirdzniecības centrs Domina Shopping ar akciju "One kiss One love One rose", kuru vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis. Būs arī unikāla iespēja iepazīties ar jaunās tērpu mākslinieces Katrīnas Remesas – Vanagas daļu no jaunās kolekcijas Ēdenes dārzs, kas aicina aizsapņoties par harmoniju, pilnību un mīlestību visapkārt.

Amerikāņu blūza dziedātāja Odeta piedalīsies Afroamerikāņu vēstures mēneša pasākumos Rīgā

ASV vēstniecības Preses un kultūras nodaļa, 06.02.2006., 22:15

Odetta
Odetta
ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar AfroLat organizē dažādus pasākumus, kas notiks visu februāri, lai Latvijas sabiedrībai vēstītu par afroamerikāņu kultūru. Mēneša galvenais notikums un arī noslēgums būs tumšādainās amerikāņu blūza dziedātājas Odetas koncerts 24. februāra vakarā Rīgā Mazajā ģildē.

Rīgas Zooloģiskajā dārzā atkal Tropu mēnesis

Zoodārza informācijas dienests, 01.02.2006., 20:17

Aligators Čabulītis
Aligators Čabulītis
Kā katru gadu (nu jau ceturto!), februāris Zoodārzā ir "Tropu mēnesis", kas veltīts kādai Tropu mājas ekspozīcijai un dzīvnieku grupai. Šogad galvenais uzsvars – nakts dzīvnieku un abinieku piemērošanās dzīves videi un apstākļiem.

Atklās "Sniegavīru randezvous"

Teātra un mūzikas muzeja Sabiedriskās saskarsmes nodaļas vadītāja Vera Paukša, 26.01.2006., 13:47

No 4. 02. 06 – 18. 02. 06 Rīgā Rakstniecības muzejā darbu sāk pasaulē pirmais iepazīšanās birojs sniegavīriem. Tagad ikviens, kurš vēlas sev kūlu draugu, var nākt uz sniegavīru iepazīšanās biroju SNIEGAVĪRU RENDEZVOUS.

Jaunumi Ledus skulptūru festivāla norisē /1komentāri

Ivars Pirvics, JPPA "Kultūra" projektu vadītājs, 26.01.2006., 11:15

Festivāla radošā komanda nolēma atcelt sniega skulptūras, jo pagaidām nav pietiekošs sniega daudzums, lai izveidotu sniega kubus skulptūrām. Ceram, ka nākošajā gadā sniega skulptūras būs divreiz vairāk nekā plānots bija šogad.

Izdots prozas lasījumu ieraksts CD formātā "Tu man teici"

mūzikas izdevniecība "Upe tuviem un tāliem", 26.01.2006., 10:54

"Tu man teici"
"Tu man teici"
Mūzikas ierakstu izdevniecībā "Upe tuviem un tāliem" izdots prozas lasījumu ieraksts kompaktdiska formātā "Tu man teici", kurā piecas, šobrīd vienas no Latvijā populārākajām un arī komerciāli veiksmīgākajām rakstniecēm, Gundega Repše, Laima Muktupāvela, Nora Ikstena, Inga Ābele, Andra Neiburga lasa savus stāstus.

"Smacenis", "... - centrs" un "vanags noknāba cālīti" – 2005. gada Vārds, Nevārds un Spārnotais teiciens /1komentāri

Maija Sinka, Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopas koordinatore, 23.01.2006., 17:38

Par 2005. gada Vārdu pasludināts angļu vārda "smogs" latviskais vārds "smacenis", par gada Nevārdu – kopētavām un citām ne sevišķi centrīgām vietām plaši piedēvētais nosaukums "... - centrs", par gada Spārnoto teicienu – "vanags noknāba cālīti".

Izveidotas unikālas gleznas no šokolādes /3komentāri

Raivis Krasovskis SIA "Liepkalni" tirgzinību vadītājs, 19.01.2006., 12:24

Ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām plaši pazīstamais kā avangardisku ideju realizētājs šokolādē, šokolādes meistars Aldis Bričevs ir piepildījis savu lielāko fantāzijas lidojumu šokolādē, izveidojot unikālas gleznas, kas veidotas no šīs saldās masas.

ES informācijas kampaņa turpina koncentrēties uz jauniešu auditoriju ar pastkaršu palīdzību

Ieva Kustova, "P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības" pārstāve, 18.01.2006., 19:32

Iedomājieties pasauli, kurā ir tikai viena...
Iedomājieties pasauli, kurā ir tikai viena...
Eiropas Savienības kampaņa "Par dažādību. Pret diskrimināciju" šomēnes visā ES teritorijā sāk izplatīt pastkartes, uz kurām attēlotas modernās izklaides, lai iepazīstinātu jauniešus ar dažādības ideju.

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties