Izklaides un kultūras ziņas

Latvijas Dabas muzejā "Putnu dienas" sākas ar izstādi "Putni pavasarī"

Vineta Grigāne, Latvijas Dabas muzeja Izstāžu un informācijas nodaļas vadītāja, 02.04.2006., 18:14

No 6. līdz 30. aprīlim Latvijas Dabas muzejā, projekta "Putnu dienas 2006" ietvaros būs aplūkojama izstāde "Putni pavasarī", kurā apmeklētāji varēs uzzināt interesantas lietas par putniem un apskatīt fotokonkursa "Mans putns" darbus.

Viencēlienu "Lidojums bez bagāžas" un "Brauksim uz Briseli" pirmizrādes noslēdz Kultūras un mākslas akadēmijas studentu sadarbības projektu

projekta vadītāja Inese Auziņa, 01.04.2006., 18:54

Piektdien, 7.aprīlī plkst. 15.00 Zirgu pastā, bet plkst 19.00 Latvijas Dailes teātra kamerzālē ar topošo režisoru Kristīnes Albertes un Kristīnes Klētnieces viencēlienu iestudējumiem noslēgs topošo kultūras menedžeru, dramaturgu, režisoru un scenogrāfu sadarbības projektu "No idejas līdz skatuvei".

Universālveikala "Centrs" skatlogus apdzīvos "Sālsbērējs"

Kristīne Zvirbule, Mākslas menedžmenta un informācijas centra (MMIC) sabiedrisko attiecību koordinatore., 30.03.2006., 09:29

Sākot no 30. marta līdz 9. aprīlim Rīgas pilsētas iedzīvotāji un viesi universālveikala "Centrs" skatlogos varēs apskatīt Latvijas Mākslas akadēmijas studenta Gintera Krumholca fotogrāfijas, kurās attēlota iedomāta būtne – "Sālsbērējs".

Turpinās starptautiskā mākslas projektu sērijas "Trajektorijas" pasākumi

Laikmetīgās mākslas centrs, 22.03.2006., 15:11

Laikmetīgās mākslas centrs aicina apmeklēt "Trajektorijas" pasākumus!

Par semināru "Kas ir rasisms?"

Gunta Kāle, Sekretariāta preses sekretāre, 21.03.2006., 21:31

"Sāksim mainīt sevi, tad visa pasaule mainīsies!" skan viena no atziņām, pie kurām nonāca vairāk kā 50 skolēni no dažādām Rīgas skolām, piedaloties informatīvajā seminārā "Kas ir rasisms?".

Jūrmalā varēs slidot pat vasarā /1komentāri

Baiba Pare, SIA "Nord Rose" preses sekretāre, 21.03.2006., 21:23

26.martā Jūrmalā, Pils ielā 1, SIA "Nord Rose", sadarbībā ar Jūrmalas domi, tiks atklāta mākslīga, mobila, publiska āra ledus slidotava "Ice Club" 700 m² platībā.

Dokumentālo filmu skaņu operatora Aivara Riekstiņa radošā darba vakars

Latvijas Kinematogrāfistu savienība, 20.03.2006., 18:27

Aivars Riekstiņš
Aivars Riekstiņš
Ceturtdienas vakarā (23. martā, 19:00) kinoteātrī „Rīga” būs skatāma interesanta, savdabīga un Latvijā reti rādīta dokumentālā filma „Cerību lauki”, kuras scenārists, režisors un operators ir pāragri Aizsaulē aizgājušais Andris Slapiņš, bet skaņu operators - marta jubilārs Aivars Riekstiņš.

Viencēliena „Valentīna aizbrauc” pirmizrāde aizsāk studentu sadarbības projekta gaitā tapušo izrāžu sēriju

Inese Auziņa, 19.03.2006., 21:54

Varis Klausītājs
Varis Klausītājs
Ceturtdien, 23.martā plkst. 19.00 Latvijas Dailes teātra kamerzālē ar viencēliena "Valentīna aizbrauc" pirmizrādi aizsāksies izrāžu sērija, kas noslēgs topošo kultūras menedžeru, dramaturgu, režisoru un scenogrāfu sadarbības projektu "No idejas līdz skatuvei".

Brīvdienu nedēļas pasākumi Latvijas Dabas muzejā

Vineta Grigāne, Latvijas Dabas muzeja Izstāžu un informācijas nodaļas vadītāja, 16.03.2006., 17:47

Latvijas Dabas muzeja speciālisti aicina ikvienu, sevišķi skolēnus pavadīt pirmo pavasara nedēļu jautrās un interesantās nodarbēs, jo – kā pavasari sagaidīsi, tā arī nodzīvosi! Tāpēc nedēļā no 20. līdz 26. martam muzeja speciālisti saviem apmeklētājiem sarūpējuši papildus pasākumus.

20.-28.martā tiks atzīmēti Starptautiskās nedēļas pret rasismu pasākumi

Gunta Kāle, Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāta preses sekretāre, 16.03.2006., 17:30

Šī gada 20. – 28.martā Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts sadarbībā ar Latvijas nevalstiskajām organizācijām un ASV vēstniecību Latvijā jau trešo gadu atzīmēs Starptautisko nedēļu pret rasismu. Šīs nedēļas ietvaros ikviens interesents varēs apskatīt izstādi "Austrumu kultūras Latvijā", iepazīties ar pētījuma "Neiecietības izpausmes Latvijas medijos" rezultātiem, bet skolēni piedalīsies semināros un diskusijās par to, kas ir rasisms un kā ar to cīnīties.

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Cool, I've been looking for this one for a long time

StevenLig

Sawubona, bengifuna ukwazi intengo yakho.

RobertSax

6Porno

Alena


ienāktreģistrēties