ZPD. Go gan lai ņem?

01.11.2010 14:35:08 aizsāka zulkiits
3 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
zulkiits, 01.11.2010. 14:36:33
Komentāra reitings: 0

Ir drīz jasāk taisīt ZPD.
Bet gan par ko?

pagaidam ideja ir par Kaņepes kā šķiedrmateriāla izmantošanu.
bet varūt kāds vēl kautko var ieteikt?

nuclear, 01.11.2010. 17:29:27
Komentāra reitings: 0

par kurpēm uz atsperēm!

dzēsts lietotājs, 01.11.2010. 18:06:17
Komentāra reitings: 0

par asfaltu/betonu


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.

RobertSax

Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены Радиоактивность

Jamesenefs

полный цикл обработки в одном производстве;

WarrenJoula


ienāktreģistrēties