Iepazīsti Rīgu caur jautru sacensību

19.10.2009 20:39:03 aizsāka citariga
1 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
citariga, 19.10.2009. 20:39:27
Komentāra reitings: -2.479

24. oktobrī pl.11.30 aicinām visus interesentus nu jau uz kārtējo spēli „Es pazīstu Rīgu, bet Tu?”. Spēles moto saglabājas vecais - pacel acis augšup! Šoreiz objektus un ne tikai meklēsim jūgendstila Rīgā.
Kā notiek spēle? Noteiktā laika intervālā jāizpilda visi dotie uzdevumi – jāatpazīst konkrētais objekts pēc fotoattēla, jāatpazīst vieta, notikums un persona pēc apraksta utt. Spēle „Es pazīstu Rīgu, bet tu ?” ir tikai sākusies. Pievienojies tai arī tu ! Zaudētājs te nav neviens! Balvas nodrošina – Laima, Stenders, davanuserviss.lv, cmuki.lv un Plus Punkts.
Lai piedalītos spēlē „Es pazīstu Rīgu, bet Tu?” iepriekš jāpiesakās uz e-pastu spele [at] citariga.lv norādot vārdu, uzvārdu, e-pastu un telefona numuru. Par reģistrāciju tiks nosūtīts apstiprinājums, kā arī sīkākas instrukcijas. Sīkāku informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu vai zvanot 26143120. Dalības maksa 1,5 Ls (no cilvēka).
Balvas nodrošina Laima, Stenders, Plus Punkts, cmuki.lv un davanuserviss.lv.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hello from LeadsMax.biz!! We are shutting down and have made all our data available for all the countries! Come check us out and search your business and consumer data for free LeadsMax.biz

Leads

All time cool 000*** rus.hc.lv

bcXGUUIbmo

Купить бриллиант: выбираем камень с идеальными характеристиками бриллиант купить москва <a href=naturalnyebrillianty.ru>naturalnyebrillianty.ru</a> .

kupit_brilliant_upOl


ienāktreģistrēties