Kādam te patīk Evanescence vai Flyleaf? :) Ja jā, kurš mīļākais albūms?

14.09.2007 17:49:07 aizsāka dzēsts lietotājs
3 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 14.09.2007. 18:07:45
Komentāra reitings: -2.628

Tiešām sorry bet, nepatīk te nevienam evanesence, jo tas nav hārdkors!

dzēsts lietotājs, 14.09.2007. 22:47:19
Komentāra reitings: 1.606

aha!

lieliskais kārlis, 15.09.2007. 03:06:40
Komentāra reitings: 1.415

un, ja arī nav? Man arī nepatīk HC, bet nu, arī tādas grupas man nepatīk :D


Reklāma
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.

RobertSax

Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены Радиоактивность

Jamesenefs

полный цикл обработки в одном производстве;

WarrenJoula


ienāktreģistrēties