Dziesmu vajag.

12.09.2011 13:54:49 aizsāka gamingp
1 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
gamingp, 12.09.2011. 13:55:48
Komentāra reitings: 0

hey, tatad mekleju dziesmu, bet nezinu, kur atrast, zinu tikai paris dziesmas vardus:
..."Šonakt tevi gribu mīlēt,
Rūgtu pīlādžvīnu dzert,
Jo ar tevi varu aizmirst
Skumjo pasauli šo"...


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.

RobertSax

Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены Радиоактивность

Jamesenefs

полный цикл обработки в одном производстве;

WarrenJoula


ienāktreģistrēties