Atsauksmes par MONO

01.04.2010 07:54:21 aizsāka kampy
2 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kampy, 01.04.2010. 07:55:56
Komentāra reitings: 4.064

http://www.youtube.com/watch?v=c0CY2QbPM6E
kā jums patika? es jau teiktu, ka pa smuko, tikai mazliet vairāk gaisa tajā telpā prasījās.
PS: kā sauc pēdējo dziesmu, ko viņi izpildīja?

modul, 01.04.2010. 09:39:38
Komentāra reitings: 4.488

man patika, pat ''skudiņas'' skrēja pa ķermeni! kopumā ļoti baudāms koncerts.
un pēdējo skaņdarbu sauca Everlasting Light, atrodams Mono jaunākajā albūmā.


Reklāma
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.

RobertSax

Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены Радиоактивность

Jamesenefs

полный цикл обработки в одном производстве;

WarrenJoula


ienāktreģistrēties