
19. - 20. decembris Fono klubā
Jānis Sildniks, 14.12.2008., 14:42Pēc aizvadītām spraigām Dj Cīņām, Fono klubs nākošo nedēļas nogali ieskandinās nedaudz smagākos ritmos.

Piektdien, 19. decembrī norisināsies iknedēļas disko ballīte, kurā par patīkamu un jautru atmosfēru rūpēsies ne tikai bārs un tv, bet arī viens no Dj Battle favorītiem - DidzisKo.
Kā jau lielākoties Fono klubā notiekošajās diskotēkās, ieeja būs bez maksas, tāpēc patīkamai piektdienas izklaidei, laipni gaidītas ir visas pilngadīgās personas!
Savukārt sestdien (20. decembris) publiku kopā pulcēs tādas smagās apvienības kā "Sidemind" un "Thursday 12th", kuri, starpcitu, nupat klajā ir laiduši visnotaļ iespaidīgu videoklipu dziesmai "Runaway".
Ieejas maksa: Ls 2.-
- www.fonoklubs.lv
- www.myspace.com/thursday12th
- www.myspace.com/sidemind
Reklāma
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Dear Sir/Madam,
I am interested in your product please send me more details
in my email address kamilaseveckova@seznam.cz
Thanks
Noah
Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address dieter-2009@gmx.de ThanksAlysa
Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address julett93@gmail.com ThanksWeldon