19. - 20. decembris Fono klubā

Jānis Sildniks, 14.12.2008., 14:42

Pēc aizvadītām spraigām Dj Cīņām, Fono klubs nākošo nedēļas nogali ieskandinās nedaudz smagākos ritmos.

Thu 12th

Piektdien, 19. decembrī norisināsies iknedēļas disko ballīte, kurā par patīkamu un jautru atmosfēru rūpēsies ne tikai bārs un tv, bet arī viens no Dj Battle favorītiem - DidzisKo.

Kā jau lielākoties Fono klubā notiekošajās diskotēkās, ieeja būs bez maksas, tāpēc patīkamai piektdienas izklaidei, laipni gaidītas ir visas pilngadīgās personas!

Savukārt sestdien (20. decembris) publiku kopā pulcēs tādas smagās apvienības kā "Sidemind" un "Thursday 12th", kuri, starpcitu, nupat klajā ir laiduši visnotaļ iespaidīgu videoklipu dziesmai "Runaway".
Ieejas maksa: Ls 2.-

  • www.fonoklubs.lv
  • www.myspace.com/thursday12th
  • www.myspace.com/sidemind

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address kamilaseveckova@seznam.cz Thanks

Noah

Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address dieter-2009@gmx.de Thanks

Alysa

Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address julett93@gmail.com Thanks

Weldon


ienāktreģistrēties