
Izsludināts Fono kluba konkurss jaunajām grupām!
Jānis Sildniks, 17.12.2008., 14:06Jaunajām grupām tiek dota lieliska iespēja sevi parādīt plašākai auditorijai, uzstājoties Fono klubā, kā arī konkursa favorītiem - spēlējot mūzikas un sporta festivālā - Fono fest V.
Pieteikšanās konkursam norit pavisam vienkārši: uz zemāk norādīto e-pastu tiek nosūtīta grupas biogrāfija, kā arī links, kurā ir iespējams noklausīties kādu no grupas skaņdarbiem.(biogrāfiju vēlams saistītā, bet ne pārāk garā tekstā;skaņdarbos netiks vērtēta kvalitāte, bet saturs, tāpēc der arī koncertieraksti).
E-pasti nonāks Fono kluba žūrijas priekšā, kura izvēlēsies konkursu turpinošās grupas.
Pēc uzstāšanās klubā, konkursa favorītiem tiks piedāvāts ņemt dalību uz lielās skatuves festivālā - FonoFest 2009.
Pieteikumus sūtīt uz:
fonoklubs.info@gmail.com
Jautājumu gadījumā:
Kaspars Kalējs
+ 371 2 6139724
Reklāma
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Dear Sir/Madam,
I am interested in your product please send me more details
in my email address kamilaseveckova@seznam.cz
Thanks
Noah
Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address dieter-2009@gmx.de ThanksAlysa
Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address julett93@gmail.com ThanksWeldon