Vintage Open air #3

koko, 05.03.2010., 16:25

Pavasara notīm virmojot gaisā, 13.martā Spīķeros notiks nu jau 3. vintage festivāls.
Festivāla tēma- Alise Brīnumzemē.

vintageKur? Dirty Deal Cafe Spīķeros, 1. un 2. stāvā.

Kad? Sestdien, 13. martā plkst. 11 (un tā līdz pat plkst. 18).

Programmā? Iespēja tikt pie jaunām un ne tik jaunām brīnišķīgām lietām meitenēm un puišiem, baudīt siltus dzērienus un uz veselu dienu aizmirst visu, kas nomāc prātu.

Vakarā turpat notiks Animal liberation Human liberation labdarības koncerts/ballīte! Visi koncerta laikā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Juglas dzīvnieku patversmei.

Kas tev tagad jādara? Ja plāno tikai iepirkties un ballēties, tad sāc krāt naudu un meklēt balles tērpu (dresskods – kā teiktu Alise, Everybody here is mad. Tas nozīmē – atvēzējamies pēc sirds patikas, ierodoties kā Trakie Cepurnieki, Oliņi Boliņi, Češīras kaķi un Sapņainās Alises).

Apmeklētājiem pasākums ir bez maksas.

 

Tiekamies Brīnumzemē!


 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hey, I noticed your website is a bit outdated. Can I upgrade it for free in exchange for a testimonial to help grow my portfolio? Daniel

Daniel Keller

Soins et formations Reiili au centre de Lausanne par un praticien agree ASCA

Mariam

Нарушения осанки, сколиоз Мы понятны! Миофасциальный болевой синдром удобный адрес - шаговая доступность от метро в самом центре Москвы; Мы сделали все для вашего удобства!

Denniscen


ienāktreģistrēties