Saeimas deputāti ar jauniešu nevalstiskajām organizācijām pārrunā aktualitātes Jaunatnes politikā

Linda Kalniņa, 31.08.2015., 07:54

20. augustā, Cēsīs, Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) Vasaras akadēmijā 2015 Saeimas deputāti tikās ar jaunatnes organizāciju pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes Jaunatnes politikā – par Brīvprātīgā darba likumu, grozījumiem Jaunatnes likumā, Vēlēšanu likumos un Jaunatnes konsultatīvās padomes tematisko darba grupu rezultātiem.

Saeimas deputāti ar jauniešu nevalstiskajām organizācijām pārrunā aktualitātes Jaunatnes politikāLJP atzinīgi vērtē deputātu atsaucību piedalīties pasākumā un pateicas Saeimas pārstāvjiem par dalību un vērtīgu sarunu ar jauniešiem. Sarunā ar jauniešiem piedalījās deputāts Vilnis Ķirsis un deputāte Ilze Viņķele (Partija "Vienotība"), deputāta Edgara Cilinska palīgs Oskars Jepsis (Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"), Gunārs Kūtris (‘’No sirds Latvijai’’), deputāts Mārtiņš Bondars un palīdze Kristīne Liepa (‘’Latvijas Reģionu apvienība’’). Neliels sarunas video materiāls: youtu.be/02BTkQZOMi0.

Plašāka informācija pieejama LJP mājas lapā www.ljp.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

RobertSax

Hey, Saw your website and thought this could help. There’s a free tool that lets you promote your site across multiple classified sites with one form. Here’s the URL: classifiedsubmitter.com It’s free to use and takes under a minute. Reply if you want more ways to promote your site.

Lavonne Chill

Grateful for your help!

Larisanix


ienāktreģistrēties