Jaunieši pārstāv Latviju diskusijā Eiropas Parlamentā

Dace Apsīte, 06.03.2008., 12:42

Kuldīgas, Liepājas, Ogres un Rīgas jaunieši pārstāv Latviju diskusijā Eiropas Parlamentā.

2008.gada 6. un 7.martā jaunieši no četrām Latvijas skolām piedalās pasākumā „Euroscola” Eiropas Parlamentā Strasbūrā, Francijā. Vidusskolēni no Kuldīgas Centra vidusskolas, Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas, Ogres ģimnāzijas un Rīgas 60.vidusskolas kopā ar skolotājiem devušies uz Strasbūru, lai piedalītos Eiropas jauniešu diskusijā. Dalībnieki no Latvijas izvēlēti konkursa rezultātā, ko rīkoja Eiropas Savienības informācijas aģentūra (ESIA) un Eiropas Parlamenta informācijas birojs Latvijā (EPIB).

Skolēni no Latvijas ar citu valstu jauniešiem pārrunās tēmas, kas saistītas ar Eiropas Savienības (ES) nākotni. Darba grupās jaunieši diskutēs par to, kas darāms, lai veicinātu ES pilsoņu dalību Eiropas Parlamenta vēlēšanās, meklēs atbildes uz jautājumiem, kā nodrošināt ilgspējīgu ES attīstību un kādam jābūt katras dalībvalsts ieguldījumam ES.

Pasākuma dalībnieki runās par to, kā ar kultūras un apmaiņas pasākumu palīdzību tuvināt dažādus ES iedzīvotājus, spriedīs, kā Eiropa varētu kļūt radošāka un konkurētspējīgāka izglītības un pētniecības jomā un kā normalizēt globalizācijas izraisītās ekonomiskās, politiskās un sociālās sekas. Pasākums notiek Eiropas Parlamenta ēkā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

RobertSax

Hey, Saw your website and thought this could help. There’s a free tool that lets you promote your site across multiple classified sites with one form. Here’s the URL: classifiedsubmitter.com It’s free to use and takes under a minute. Reply if you want more ways to promote your site.

Lavonne Chill

Grateful for your help!

Larisanix


ienāktreģistrēties