Fotogrāfs no Daugavpils iegūst prestižo "Sony World Photography Awards" balvu

Ilze Ločmele, 18.03.2015., 08:25

Fotogrāfs Reinis Fjodorovs iegūst "Sony World Photography Awards" "Nacionālo balvu" par fotogrāfiju sēriju, kurā viņš dokumentē Aglonas svētceļotājus.

Reinis FjodorovsApbalvotajā sērijā tika iemūžināti svētceļotāji no visas Latvijas, kuri augusta sākumā kājām devās uz Aglonu.

"Projekta mērķis bija iepazīt dažādos svētceļotāju stāstus, jo galamērķis visiem ir viens, bet stāsts katram savs. Visu fotostāsta varoņu fotogrāfijas caurauž svece kā ticības un gaismas simbols", par savu projektu stāsta R. Fjodorovs.

"Sony World Photography Awards" ir viena no pasaulē vadošajām un prestižākajām fotogrāfijas balvām, kas meklē mūsdienu fotogrāfijas talantus.

Izstāde "Svētceļotāji" ir apskatāma Raiņa mājā "Berķenelē".

Reiņa darbi ir apskatāmi viņa mājaslapā: www.fjodorov.lv.

Vairāk informācijas: worldphoto.org/nationalaward2015/latvia/.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Всяко разное бывает толком x000 dgdfghkjh@gmail.com ru.hc.lv To set your password Login Details Your account has been created creating an account Username

Prover svoy bonus www.cz475182.tw1.ru Jugdhgkdfg

Именно этот вопрос меня и волнует x000 dgdfghkjh@gmail.com lv.hc.lv To set your password Login Details Your account has been created creating an account Username

Ikxkjhdkgf

Всяко разное бывает толком x000 dgdfghkjh@gmail.com hc.lv To set your password Login Details Your account has been created creating an account Username

Rebenka zabrali iz shkoly www.anallador9.temp.swtest.ru Jugdhgkdfg


ienāktreģistrēties