Mūzika - ziņas, intervijas, pasākumu apraksti

"Device" jaunais albums - par karstu Latvijai /3komentāri

"Mikrofona ieraksti", 22.03.2006., 14:04

Grupa "Device"
Grupa "Device"
Šonedēļ mūzikas veikalos nonāks liepājnieku grupas DEVICE jaunais, nu jau trešais albums "2 Hot 4 LV". Tajā apkopotas pavisam 19 jaunas dziesmas. Albuma ierakstā piedalījušies daudz viesmākslinieku, starp kuriem ir Krievijas talantu fabrikas zvaigzne Ratmirs Šiškovs, kā arī Scandal. Inc, Mawrx & Mark un Ladybird.

Piektdien, 24. martā, "Time After Time" Studentu kluba dzimšanas dienas pasākumā

Anita Alksne, Latvijas Mūzikas akadēmijas Studentu kluba pārstāve, 20.03.2006., 20:19

Latvijas Mūzikas akadēmijas Studentu klubs šogad svin 17. dzimšanas dienu. Neskatoties uz kluba cienījamo vecumu, mūsu apmeklētājs ir visnotaļ simpātisks un labi izglītots (jo students) mūziku mīlošs jaunietis un jauniete. Studentu klubs ir Mūzikas klubs šī vārda plašākajā nozīmē, jo tieši šeit var dzirdēt gandrīz visu, kas notiek Latvijas mūzikā – gan to, kas jau ir klausītāju iemīļots un pieprasīts, gan to, kas agri vai vēlu tāds kļūs.

"Autobuss debesīs" jaunajā albumā dziedās "Par tavām kurpju šņorēm"

grupa "Autobuss debesīs", 20.03.2006., 19:49

Grupa "Autobuss debesīs"
Grupa "Autobuss debesīs"
Grupa "Autobuss debesīs" pabeigusi darbu pie jaunā albuma, kura nosaukums būs - "Par tavām kurpju šņorēm". Tā pamatā ir rindiņa no tā tituldziesmas, kuras vārdu autore ir Ieva Roze.

Klubā "Salamandra" notiks vācu trash-metal pionieru "Sodom" koncerts

Deniss Denisenko, 20.03.2006., 19:41

Grupa "Sodom"
Grupa "Sodom"
16.aprīlī klubā "Salamandra" notiks vienīgais vācu trash-metal pionieru - "Sodom" koncerts. Apvienība "Sodom", līdzās tādiem monstriem kā "Metallica", "Kreator" un "Slayer", faktiski ir trash metal stila pamatlicēji.

"SuperHuman" piedāvā jauno singlu "Voices" /2komentāri

Grupas menedžeris "Juris", 20.03.2006., 19:16

Grupa "SuperHuman"
Grupa "SuperHuman"
"Voices" ir pirmais singls no grupas jaunā EP, kas tika ierakstīts februārī kopā ar britu producentu Gregu Haveru (Greg Haver) un Jaunzēlandes skaņu inženieri Klintu Merfiju (Clint Murphy).

Pilsētas bērni "Tribes of the City" piedāvā jaunu singlu - "A Day in the City" /1komentāri

Ilze Jansone, "Platforma Records" sabiedrisko attiecību vadītāja, 20.03.2006., 18:59

Grupa "Tribes of the City"
Grupa "Tribes of the City"
Pilsētas bērni "Tribes of the City" piedāvā jaunu singlu – "A Day in the City" no nesen ierakstītā albuma, kas tapis sadarbībā ar britu producentu Gregu Haveru.

"Ritma Institūtā" notiks interaktīvs seminārs par "Red Bull Music Academy"

Aivars Apriķis, "Ritma Institūta" pārstāvis, 16.03.2006., 17:55

DJ Quest
DJ Quest
Šogad pirmo reizi Latvijā tiek rīkota info sessija par "Red Bull Music Academy". "Red Bull Music Academy" ir pasākums reizi gadā (divas nedēļas), kurā piedalās dīdžeji, producenti, un mūziķi no vairāk kā 70 valstīm pārstāvot visdažādākos mūzikas stilus. Seminārs notiek sadarbībā ar "Ritma Institūtu", kas ir pirmā privātā mūzikas skola Baltijas valstīs un ir pietuvināta savā apmācībā "Red Bull Music Academy".

Grupa „Astro’n’out” nāk klajā ar jauno singlu “Tanki” /4komentāri

Ilona Bičevska, „Astro’n’out“ menedžere, 15.03.2006., 18:27

Grupa "Astro'n'Out"
Grupa "Astro'n'Out"
10.martā grupa „Astro’n’out” pirmo reizi plašākai publikai atskaņoja savu jauno singlu „Tanki”. Dzīvajā singlu varēja noklausīties šīs pašas dienas vakarā Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas pasniegšanas pasākumā „Arena Rīga”, kas tika translēts TV3 un Radio SWH tiešraidē.

"TVAIKAS III" 2006. gada 23.-26. marts, Šauļi, Lietuva

Grupas "Anpher" vokālists Andrejs Koļesovs, 14.03.2006., 19:06

Ziemeļlietuvā Baltijas pagānu subkultūra aicina ieelpot pavasari kopā, festivālā „TVAIKAS III”. Šauļi ielūdz pavadīt garu un patīkamu nedēļas nogali (no ceturtdienas līdz svētdienai) alternatīvās mūzikas cienītājiem vai profesionāļiem, māksliniekiem, fotogrāfiem, kinomīļiem, studentiem – visu subkultūru pārstāvjiem, kas vēlas ierasties Ziemeļlietuvā lai baudītu festivālu „TVAIKAS III”. Šogad festivālā piedalīsies arī grupa no Latvijas – "Anpher", kas pārstāv death metal lauciņu.

Tallinā notiks "Metallica" koncerts /3komentāri

Guna Zučika, "Metallica" koncerta mediju koordinatore Latvijā, 14.03.2006., 18:51

Grupa "Metallica"
Grupa "Metallica"
13. jūnijā Tallinā, Dziesmu svētku estrādē uzstāsies leģendārā grupa "Metallica", kas būs grupas vienīgais koncerts ne tikai Baltijā, bet arī visā Ziemeļeiropas un Austrumeiropas reģionā tūres "Escape From the Studio ‘06" ietvaros.

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Top Sites for article Post theheraldnewstoday.com theindependentnewstoday.com theirishtimesnewstoday.com theirishtimestoday.com themetronewstoday.com themirrornewstoday.com Dont hasiate to contact us

Jeremysiz

Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn


ienāktreģistrēties