Zviedrijas un Latvijas Grindcore grupu uzlidojums: Grindsex Party # 2

„Trauma moralis PR”, 28.02.2008., 07:03

Piektdien, 7.martā klubā „Depo” dārdēs smagā mūzika ekstravagantā gaisotnē -uzstāsies grindcore mežoņi.

Uzstāsies zviedru grindcore „Facial Abuse”, kā arī pašmāju skandālisti „trauma moralis”, un trīs citas vietējās apvienības, savukārt mazajā zālē rosīsies pieci dažādu agresīvu elektroniskās mūzikas skolu pārstāvji.

Pirmais pasākums ar nosaukumu „Grindsex” notika pagājušā gada augusta beigās. Toreiz ārzemju viesi bija lietuvieši „Karma Jawless”, un pēc labajām atsauksmēm par koncertu organizatori nolēma līdzīgus pasākumus veidot arī nākotnē.

Šoreiz pasākuma naglas būs grindcore spēlmaņi „Facial Abuse” no Zviedrijas, kas līdz šim spēlējuši vairākus desmitus koncertu tikai savā valstī, taču ir apņēmības pilni pierādīt Latvijas klausītājiem, ka vikingu pēcteči savu agresiju nav zaudējuši.

Grupa dibināta pirms diviem gadiem, un tajā darbojas pieci vīri - vokālists Ahl Gore, basģitārists Benton, ģitārists Mr. Rectum, kā arī bundzinieks King Anus. Apvienības ietekmes ir tādi ārzemju grindcore grandi kā „Napalm Death”, „Regurgitate”, „Cliteater”. Grupa sola Latvijas klausītājus pārsteigt ar ātru un graujošu skaņas uzbrukumu.

No pašmāju māksliniekiem uzstāsies koncerta organizatori „trauma moralis”, lēni maļošo ritmu pavēlnieki „Dehydrated Goat” un ekstravagantie „Anal Punishment”. Tāpat arī gaidāmas debijas uzstāšanās haotiskās jautrības meistariem „Cukman's Revange”, kā arī bijušās grupas „Mutilate Myself” un tagadējās „Gatling” vokālista Jura Hellhammera erotisku dvesmu inspirētam brutāla nāves metāla blakusprojektam „Goreslut”. Grupu starplaikos - sulīga techno mūzika.

Par sevišķi skarbu atmosfēru kluba mazajā zālē parūpēsies cybergrind, breakcore un 8bit virtuozi „Kodek”, „Lethal Vomit” un „The Pussykillers”, kā arī „Bouncy Pilat” ar jestriem lauzta regeja - džungļu ritmiem. Apmeklētājus sagaida arī grupas „PuseH PuseW” īstenotais trokšņa teātris, kas sevī iekļaus dažādas atskaņošanas iekārtas, šokējošu vokālo sniegumu un īpašu video instalāciju. Kluba augšējā telpā būs iespēja vērot ekskluzīvus grindcore video klipus, sarkastiskas un vardarbīgas multfilmas, skeitborda video, kā arī erotiska satura videoklipus un dažādus citus interesantus materiālus.

Pasākums sāksies ap 20.00, jautrība visas nakts garumā, ieeja - līdz 22.00 4Ls, pēc - 6 Ls.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties