Zināmi "Latvijas Muzikālās Līgas" augusta finālisti.

Latvijas Mūzikas Kanāls, 01.09.2007., 21:49

Radio SWH TOP 20 dalībai gada dziesmu aptaujā “Latvijas Muzikālā Līga” (LML) izvirzījis Jāņa Stībeļa, Goran Gora, kā arī grupu “Double Faced Eels” (DFE) un “Z- Scars” dziesmas. Kopā jau ir 24 LML dalībnieki.

Jānis Stībelis dziesmu aptaujā piedalīsies ar dziesmu “Glāze piena”, kas ir jau otrā šī mūziķa dziesma “Latvijas Muzikālajā Līgā”, jo jūnija finālistu vidū bija Stībeļa dziesma “Mums paveiksies”.

Grupa “Z- Scars” aptaujā piedalīsies ar dziesmu “Way Back Home”, bet grupa “Double Faced Eels” augusta mēnesī pietiekamus panākumus Radio SWH TOP 20 guvusi ar dziesmu “Salda dzīve ievārījumā”, kuru dzied grupas bundzinieks aktiera Ģirta Ķestera dēls Pauls Ķesteris.

Savukārt dziesminieks Goran Gora nupat uzstādījis jaunu rekordu. Viņa dziesma “Swim, Robert, Swim” ir jau trešā šī mākslinieka kompozīcija “Latvijas Muzikālajā Līgā”. Aptaujā jau iepriekš iekļuvušas dziesmas “Kids And Figures” un “The Girl In The Backseat”.

„Augustā „Latvijas Muzikālajā Līgā” ienāca pāris stipri spēlētāji ar augstām ambīcijām, kas šo šovu padarīs vēl spraigāku. Šīm grupām acīs jau deg cīņas kluba dzirksteles un to liesmas var ķert visus pārējos dalībniekus,” uzskata „Latvijas Muzikālās Līgas” kurators no Radio SWH puses Artis Volfs.

"Tagad visiem pārējiem LML dalībniekiem ir jāsastingst miera stājā un laipni jāatdod mums gods. Vājiem dziesminiekiem iesakām atkāpties ar labu, ja negrib atrauties pa vaigiem,” savu iekļūšanu „Latvijas Muzikālajā Līgā” komentē DFE puiši, piebilstot, ka „Zuši ir ienākuši Līgā uz palikšanu!”.

Arī augusta “Latvijas Muzikālās Līgas” dziesmām drīzumā Latvijas Mūzikas Kanāls bez maksas filmēs video versijas. Video režisore ir Aija Strazdiņa, operators Uvis Burjāns. Līdzīgi, kā iepriekšējās video versijas arī augusta finālistes filmēs kino pilsētiņā Cinevilla.

Ģenerālsponsora „Okartes” atbalstīta, „Latvijas Muzikālā Līga” ir Latvijas populārāko rokdziesmu un popdziesmu aptauja, kuras uzdevums ir noteikt 2007. gada Latvijas visstiprāko dziesmu. Aptaujas klausītāji un skatītāji visā Latvijā var noteikt populārākās dziesmas un balsot par tām.

Oktobrī “Latvijas Muzikālās Līgas” starpfināla televīzijas šovi „Cīņas klubs”, kuros skatītāji no 40 dalībniekiem noteiks 10 visstiprākās dziesmas, kuras iekļūs Superfinālā. Starpfinālos notiks dziesmu sacensības starp diviem pāriem. Pāru sadalījums tiks noteikts izlozes kārtā pirms katra šova.

„Latvijas Muzikālās Līgas” Superfināls būs gala šovs, kurā mūzikas cienītāji no 10 stiprākajām dziesmām noteiks 2007. gada visstiprāko dziesmu. Superfināls notiks 2008.gada janvārī.

„Latvijas Muzikālās Līgas” dalībnieku video versijas un video klipus var redzēt Latvijas Mūzikas Kanālā un interneta lapā www.lmk.lv/lml/.

„Latvijas Muzikālās Līgas” uzvarētājs iegūs naudas balvu, TV un audio tehniku no “Pioneer”, kā arī citas vērtīgas balvas no LML ģenerālsponsora „Okarte”. Pats svarīgākais – LML uzvarētājs ir sacerējis 2007.gada “visstiprāko” dziesmu!

Sīkāka informācija par „Latvijas Muzikālo Līgu” www.lmk.lv/lml/.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties