Wooden Shjips tuvojas Rīgai

SKYR. , 04.06.2009., 14:23

Jau šosvētdien, 7.jūnijā, Dirty Deal Café notiks psihedēliskā roka kvarteta Wooden Shjips koncerts.

Grupa savu viesošanos Eiropā jau ir uzsākusi ar koncertu Primavera festivālā Barselonā pagājušonedēļ. Ierakstu koWooden Shjips tuvojas Rīgaimpānijai/ koncertu organizatoriem All Tomorrow’s Parties jau otro gadu pēc kārtas tika uzticēts savas, ATP skatuves, kuratoru gods. Līdzās nesen Rīgā pabijušajiem Sunn O))), Stīva Albīni Shellac, Džastina Broderika Jesu, Lightning Bolt un citiem ATP pārstāvji bija izvēlējušies arī Wooden Shjips.

"Viņi skanēja fantastiski. Mūzika virpuļoja visapkārt. Smaga un bieza kā "skābē" izmērcēts un aizdedzināts vīraks. Brīžiem pārņēma tāda kā klaustrofobiska sajūta, taču tad atkal tā mani izkausēja un jutos labi. [..] Šie džeki nav nekādi zaļknābji, tāpēc esmu ellīgi priecīgs, ka pēdējo gadu laikā viņi ir uzpeldējuši, jo citādi būtu sajūta, ka kaut kā pietrūkst. [..] Beigu beigās, Wooden Shjips ir tikpat lielā mērā atvasināti, kā, piemēram, tautas mūzika, un es ceru, ka vienubrīd cilvēki pārstās vienkārši labu rock n’ roll atzīt ar kaut kādu cerebrālo konceptu palīdzību vai uzticēties smieklīgai un skaļai reklāmai, lētai un seklai pievienotajai (bez)vērtībai (skat. 75% no Pitchfork skatuves)," par grupas uznācienu Primavera festivālā savā recenzijā raksta Deivids Moriss (David Morris) no Strangeglue.
Šobrīd grupa ir devusies ziemeļu virzienā, lai pirms ierašanās Rīgā vēl nospēlētu koncertus Somijā un Igaunijā. Dirty Deal Café durvis svētdienas vakarā vērsies pulksten 20:00, bet Wooden Shjips uz skatuves kāps pēc 21:00. Biļetes uz koncertu nopērkamas Bezrindas.lv, kā arī pie ieejas pasākumā.

Resursi internetā:
www.woodenshjips.com
www.myspace.com/woodenshjips
www.myspace.com/silencekillsyou
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties