"Samsung Wave Kite Party 2010" pagodinās viens no pasaules labākajiem dīdžejiem

Larss Āboliņš, 27.07.2010., 10:49

"Samsung Wave Kite Party 2010" organizatori ziņo, ka Baltijas lielākā kaitbordistu pasākuma ballīti pagodinās pasaules slavens dīdžejs – Čikāgas klubu zvaigzne un viens no house mūzikas aprindās populārākajiem vokāliem un dziesmu autoriem - Roberts Ovens (Robert Owens).

"Samsung Wave Kite Party 2010" pagodinās viens no pasaules labākajiem dīdžejiemOvens ir viens no retajiem dīdžejiem, kurš savos skaņdarbos pats izpilda vokālu.

Populārais dīdžejs Roberts Ovens iekustinās "Samsung Wave Kite Party 2010" viesus house un elektroniskās mūzikas ritmos nākamo sestdien, 31. jūlijā, Ventspils pludmalē, un ar savu muzikālo sniegumu noslēgs kaitborda gada pasākumu, kad tiks arī apbalvoti šī gada labākie Baltijas kaiteri.

Savulaik house mūzikas aprindās Ovens ieguva popularitāti ne tikai ar savu lieliski samtaino vokālu, bet arī ar dīdžeja prasmēm – iesākumā kā DJ uzstājoties nelielās ballītēs un Čikāgas klubos, plašāku popularitāti iegūstot deviņdesmito gadu sākumā, kad ar savu pirmo tobrīd populāro hītu 'I’ll Be Your Friend' nokļuva pasaules house mūzikas topu virsotnēs. Līdz šim populārākie hīti, kas nokļuvuši pasaules house mūzikas topos, ir tādi muzikālie skaņdarbi kā "Tears", "I'll Be Your Friend" un "Ordinary People".

Dīdžeja muzikālās karjeras pamatā bija topošā muzikanta vēlme izrauties no nabadzīgo rajona, kur Ovens pavadīja savu bērnību un kur nemitīgi notika kriminālo grupu apšaudes. Roberts Ovens savā muzikālajā karjerā attīstījies no gospeļa korazēna līdz pat augstākajām muzikālajām virsotnēm klubu kultūrā.

Pats slavenais dīdžejs savu mūziķa statusu apraksta filosofiski: "Strādājot man ir svarīgi izjust dažādu emociju un dzīves mirkļu nianses. Lielākā daļa manu darbu top emocionālu pārdzīvojumu rezultātā - uz skatuves man ir svarīgi būt cilvēkam, nevis zvaigznei. Patiess cilvēks ar citiem var dalīties savā dvēseles stāvoklī, nesagraujot ar to savējo."

"Samsung Wave Kite Party 2010" ilgs trīs dienas, no 29. jūlija līdz pat 1. augustam, piedāvājot gan divu dienu apmācību programmu iesācējiem, gan sacensības profesionāļiem Baltijas konkurencē, gan noslēguma ballīti visiem pludmales apmeklētājiem.

Gan dalībnieki, gan sestdienas noslēguma pasākuma viesi var pieteikties iepriekš ilggadējā pasākuma mājas lapā www.kiteparty.lv. Turpat var arī iegūt plašu informāciju par iepriekšējo gadu Kite Party norisēm.

Photek feat. Robert Owens-Mine to give.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties