Ventspils rokfests „IKRS+ 2006”

Ventspils pilsētas domes Kultūras centra producente Zane Neikena, 13.06.2006., 18:54

Šā gada 17. jūnijā, Ventspilī, Kuldīgas ielas transporta kustībai slēgtajā posmā norisināsies rokmūzikas konkurss "IKRS+ 2006".

Šogad konkursā piedalās astoņas atlasi izturējušās Ventspils un Ventspils rajona grupas: „Dullīši”, „Dzērveņu kombains”, „g.f.y.”, „Hot Rad”, „R.A.G.E.”, „Rock Teens”, „Six Cardinal Points”, „Suicide Shift”.

Savukārt, kā pasākuma viesi uzstāsies grupas „Devoyed” (Ventspils) – „IKRS+ 2005” uzvarētāji, „Baķis un tie, kam nebija slinkums atnākt” (Rīga) un „Tony Clifton” (Zviedrija).

IKRS+ 2006Ventspils rokmūzikas pasākums „IKRS+” tiek rīkots jau trešo gadu, 2004. gadā tas tika organizēts kā Ventspils jauno rokgrupu parāde, pērn pasākums attīstījās jau par konkursu ar mērķi veicināt Ventspils jauno rokmūzikas izpildītāju darbību, dodot grupām iespēju uzstāties un iepazīstināt plašāku sabiedrību ar sevi, savām idejām un radošajām spējām. Pagājušogad par Labāko grupu „IKRS+ 2005” tika atzīta grupa „Devoyed”, kura šobrīd jau gatavojas debijas albuma izdošanai.

Arī šogad konkursa ietvaros tiks noteikta Labākā grupa „IKRS+ 2006”, Skatītāju simpātija, Labākā kompozīcija, Labākais solists un Labākā soliste, Labākais ģitārists, Labākais basģitārists un Labākais bundzinieks. Dalībniekus vērtēs žūrija: Aldis Ābele – Ventspils pilsētas domes Izpilddirektora vietnieks izglītības, sporta un kultūras jautājumos, Andris Grigalis – Ventspils Mūzikas vidusskolas direktors, Kārlis Auzāns – mūziķis, Amber – dziedātāja, Eirovīzijas konkursa nacionālās atlases fināliste. Konkursa sākums plkst. 17:00, ieeja bez maksas.

Kā viesmākslinieki rokfesta izklaides daļā muzicēs Rietumeiropā jau atzinību guvusī grupa "Tony Clifton". Tā ir piecu puišu apvienība, kuras pirmssākumi meklējami Gotlandes salā Baltijas jūras vidū. Savas pastāvēšanas laikā grupa nospēlējusi vairāk kā 100 koncertu Lielbritānijā, Skandināvijā un Baltijā. Pēc pārcelšanās uz Stokholmu, "Tony Clifton" ātri vien kļuva par pieprasītāko dzīvo grupu pilsētā. 2004. gadā viņi uzstājušies vairākos mūzikas klubos Zviedrijā un Londonā, kā arī ieguvuši Latvijas festivāla "Liepājas dzintars" galveno balvu (sīkāka informācija: www.tony-clifton.com).

Rokfestu “IKRS+ 2006” atbalsta: Ventspils pilsētas dome, “Sound Division Studios”, veikals „T-bode”, t/c „Tobago”, veikals „Mūzikas centrs”, Akvaparks „Ventspils” un Olimpiskais centrs „Ventspils”.

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties