Vakara civilais mijkrēslis skārda impērijās

SKYR, 07.04.2009., 07:33

Pirms Damo Suzuki uzstāšanās demonstrēs "Evening’s Civil Twilight in Empires of Tin".

18.aprīlī, pirms bijušā grupas "Can" vokālista iznāciena kopā ar vietējiem mūziķiem publikas priekšā Rīgā, tiks demonstrēts Džema Koena audiovizuālais projekts "Evening’s Civil Twilight in Empires of Tin".

2007.gadā Vīnes starptautiskā kino festivāla (Viennale) pārstāvji palūdza režisoru Džemu Koenu (Jem Cohen) radīt un īstenot ideju par filmu un dzīvās mūzikas vakaru festivāla ietvaros. Iedvesmojies no Džozefa Rota (Joseph Roth) daiļrades, kura 1933.gada darbs "Radecka maršs" (The Radetzky March) veltīts Austrijai uz Otrā pasaules kara sliekšņa, Koens izvēlējās pievērsties līdzību meklēšanai starp Austroungārijas impēriju un šodienas ASV.

"21.gadsmita sākumā, kad karš ritēja jau ceturto gadu, mēs g aidījām dinastijas galu. Lasot Rota "Radecka maršu" un "Imperatora kapenes", mēs sapratām, ka viņa mijkrēslis ir arī mūsējais. Domājot par Impēriju, tā atbalsojās Volstrītas biržas namā un Vīnes bruģētajās ielās, slaktiņā pie Verdunas un Irākas iznīcināšanā. Arī mūsu, darbaļaužu, dzīvojamo rajonu kļūšanā par korporatīvo švītu dzīvesvietu," stāsta pats Dž. Koens.

2007.gada 1.novembra vakara multimediālajā notikumā, kurš iemūžināts un šī gada janvārī izdots DVD formātā, par oriģinālu dzīvo muzikālo pavadījumu rūpējās vairāki pazīstami mūziķi – Viks Česnats (Vic Chesnutt) un Efrims Menuks (Efrim Menuck), Džesika Mosa (Jessica Moss), Tjerī Amars (Thierry Amar) un Ēriks Kreivens (Eric Craven) no Silver Mt. Zion. Arī Gijs Pičioto (Guy Picciotto) no Fugazi un dalībnieki no The Quavers.

Jāatgādina, ka pēc Evening’s Civil Twilight in Empires of Tin demonstrēšanas (sākums līdz ar durvju vēršanos 19:00), uz Rīgas Ebreju kopienas nama skatuves ap 21:00 kāps kādreizējais vācu krautrock kolektīva Can dalībnieks Damo Suzuki un vietējie mūziķi, kuri sevi jau paguvuši nodēvēt par The Burning Kulba, lai kopā ar publiku piedzīvotu vēl nebijušu un otrreiz neatkārtojamu muzicēšanas prieku.

Biļetes uz pasākumu nopērkamas www.Bezrindas.lv. To cena šobrīd joprojām ir 7 LS, bet tuvojoties koncertam tās kļūs dārgākas.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Top Sites for article Post theheraldnewstoday.com theindependentnewstoday.com theirishtimesnewstoday.com theirishtimestoday.com themetronewstoday.com themirrornewstoday.com Dont hasiate to contact us

Jeremysiz

Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn


ienāktreģistrēties