„Tu esi pamanīts” – lielākais un ietekmīgākais mūzikas konkurss Latvijā noslēgsies ar grandiozu divu dienu koncertu Jūrmalā

Kaspars Kravinskis „Tu esi pamanīts” preses sekretārs, 07.08.2006., 13:17

11. un 12. augustā Jūrmalā, ūdens atrakciju parkā „Nemo” sastapsies grupas no visiem Latvijas novadiem, lai noskaidrotu, kas iegūs prestižo „Tu esi pamanīts” labākās grupas nosaukumu, iekarotu skatītāju sirdis un līdz ar to arī iegūtu skatītāju simpātijas nosaukumu, kā arī katrs grupas dalībnieks cīnīsies par labākā sava instrumenta pārvaldītāja nosaukumu.

Tu esi pamanīts7. rokmūzikas festivāls savas pastāvēšanas laikā Latvijas klausītājus iepazīstinājis ar tādām grupām kā, "Z-Scars", "Gain Fast", "Double Faced Eels" un "Busy Bee", kas ir iepriekšējo gadu festivāla uzvarētāji; konkursā piedalījušās tādas grupas kā "Hospitāļu iela", "The Mundane", "Sweetlife", "Jane’s Unit", "Soundarcade", "Morning After", "Xenos", "Bez PVN", "Astro’n’out", "Feisless". Šīs grupas šodien ir neatņemama sastāvdaļa neskaitāmos mūzikas festivālos, tās magnetizē skatītāju tūkstošus visā Latvijā.

Kopš 2000. gada festivāls piedzīvojis neskaitāmas pārmaiņas. Sākotnējā norises vieta – Mellužu estrāde aizstāta ar Dzintaru koncertzāli un šogad – ar ūdens atrakciju parku „Nemo”. Līdz ar norises vietas maiņu, palielinājušies arī festivāla apjomi - daudzkāršojies konkursa un viesu grupu skaits, tām piesaistīta plaša publicitāte un mediju uzmanība visā Latvijā.

Jau otro gadu festivāla neatņemama sastāvdaļa ir TEP EXTREME – velotriāla sacensības. Paralēli Latvijas labāko velotriālistu paraugdemonstrējumiem 11. un 12. augustā norisināsies atklātās sacensības „Speed Trial” un „Trial Freestyle”. Lielu atsaucību guvuši TEP EXTREME paraugdemonstrējumi festivāla pusfinālos Preiļos un Liepājā.

11. augusts – festivāla noslēguma pirmā diena – veltīta Vidzemes novada, Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas grupu konkursam. 10 grupas no Rīgas, Jūrmalas, Valmieras, Ogres un Baldones pārstāvēs tādus mūzikas stilus kā ulbroks, bundžroks, mēbeļroks, mathmetal, klasiskais metāls, smagais metāls, pankroks un roks. 4 no šīm grupām iegūs tiesības pārstāvēt šo reģionu fināla koncertā festivāla otrajā dienā. Tomēr, ar konkursu vien pirmā diena nebeigsies – to noslēgs viesu grupas. "Jane’s Unit", "Busy Bee", "Z-Scars" un "Dzelzs Vilks" līdz pat vēlai naktij dārdinās „Nemo” ūdens atrakciju parkā.

12. augusts – festivāla noslēguma otrā diena – Latgales, Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas labāko grupu konkurss. Grupām, kuras izturējušas festivāla pusfināla konkursus, kāpjot uz skatuves, pienāks nozīmīgākais un atbildīgākais brīdis – tām tiks dota iespēja parādīt labāko, ko grupas sasniegušas savā pastāvēšanas laikā un likt sasniegto novērtēt žūrijai un skatītājiem. No 10 fināla grupām tikai viena iegūs prestižo „Tu esi pamanīts” labākās grupas nosaukumu, kas tai pavērs ceļu uz plašām mūzikas skatuvēm, to starpā „Liepājas dzintarā”, „re:loud”, nokļūšana radio SWH Priekšnama topā, kā arī ļaus izmantot ieraksta laiku studijā K3. Nenoliedzami, arī citi apbalvojumi grupas prestižu var tikai uzlabot, to skaitā šogad – labākais ģitārists, labākais vokālists, labākais bundzinieks, un citi. No skatītājiem atkarīgs, kura no grupām iegūs skatītāju simpātijas balvu – otru nozīmīgāko festivāla apbalvojumu. Pēc apbalvošanas ceremonijas, uzsākot festivāla viesu koncertu, vietu uz skatuves ieņems pagājušā gada skatītāju simpātija – grupa no Jūrmalas "Feisless". Tiem seko liepājnieki "Detlef’s Zoo", zviedru "Waterdog", kura paspējusi iekarot plašu atsaucību arī Latvijā un spilgtie "Pienvedēja Piedzīvojumi". Festivāla pēdējo dienu noslēgs "Soundarcade".

Festivālu organizē Jūrmalas teātris un Show Empire Group. Nakšņošana „Nemo” kempingā par īpašām cenām – www.nemo.lv.

Biļešu cenas – festivāla norises vietā un „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā:
11.08 – 2Ls; 12.08 – 3Ls; 11.08+12.08 – 4Ls.

Plašāka informācija – www.tep.lv.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties