Trešdienas vakarpuse „Morea“ ietvaros

morea, 15.02.2007., 18:44

Trešdien, 21.februārī, kluba „Depo“ sienās noritēs „Morea“ norise. Pēc kārtas skaitļa vienpadsmitā.

Vakara gaitā uz lielās skatuves būs skatāmas apvienības Melankolik, Versus, Catapulta, Nysa, Locca un SideMind.

Morea"Melankolik" sevī ietver saiti starp jazz nokrāsu vokālu un post-hardcore skanējuma pavadījumu, apzīmējot sevi kā softcore. Darbība uzsākata aizvadītajā 2006.gadā un līdz šodienai uzkrāta atbilstoša skatuviskā pieredze, no kuras izrietošs sniegums. Līdz trešdienas pievakarei apvienība gan ieslīgusi zināmā klusumā.

"Versus" uzskatāma kā atgriešanās pēc triju gadu ilgušā radošā pārtraukuma un sastāva maiņas. 2007.gada sākumā aizvadīti pāris koncertu Kuldīgā un Liepājā. Februāra mēnesis iezīmējas kā divkārša atdzimšana- gan skatuviskās darbības, gan pēc atceļā no „Fontaine Palace“ pārciestās autoavārijas. Apvienības vārds vēsturē rodams kopš 2003.gada.

"Catapulta" izveidojās aptuveni pirms četriem gadiem no grupas „Z.I.P. Code“- nemainoties grupas dalībnieku sastāvam, bet mainoties attieksmei pret sevi un radīto. Citējot kādu pierīgas apkaimes skolotāju Mārtiņu Ķeņģi: "..Catapulta ir kaut kas foršs. Ar ļoti baudāmu "At The Drive-In" ietekmi šie džekiņi sniedz skatāmu un klausāmu modernā indie-roka setu ar skanīgu vokālu. Iespējams, ka viena no interesantākajām grupām ar kvalitatīvu sniegumu.."

"Nysa" pirmssākumi rodami 2006.gada rudenī apvienojoties kopā dalībniekiem no tādam apvienībām „Saving Daylight Remains“, „Navela“ un „About Burning Ways“. Līdz šim uz skatuves šādā sastāvā būts tikai vienu reizi februāra trešajā nedēļā „No Heaven Awaits Us“ un „Calm The Fire“ apciemojuma laikā Stabu ielā.

Daļa no "Locca" pamatsastāva savu mijiedarbību uzsākusi 2003.gada izskaņā, bet kopuma „Locca“ aizmetumi rodami aizvadītajā vasarā noslēdzoties „Katari“ cēlienam un no tā izrietošās tēlu maiņas. Pretošanās vardarbībai ir prizma, caur kuru grupas mūzika saplūst ar kompozīciju tekstos iekļautajām idejām.

"SideMind" skanējums, atsaucoties uz „Eriatarka“ pagātnes balsīm, iezīmējas zem Džūkstes pasakām. Aizvadītajā 2006.gadā pēc aptuveni divu gadu darbības sastāvu dažādībā izdots arīdzan EP ieraksts „Place Where Sky And Earth Meet“ un sniegta koncertsērija Somijā.

Deju zālē līdzdarbosies un par kustību pavadījumā gādās dj Megafons (Edgars no „All Day Long“)- zināms arīdzan kā ex „Distorted Youth“ bundzinieks un reiz radio NABA radioviļņos tveramā raidījuma „Ātruma projekcija“ vadītājs.

Ieejas maksa 3 Ls/pēc 22.00 4Ls; turpretim ierodoties ar flyer, kurš kā ierasti atrodams kluba „Depo“ mājaslapā, 2Ls/ 3Ls pēc 22.00.

Norises sākuma ieskaņa ap 21.00 (ieeja no 19.00).

Saites uz apvienību ierakstiem un citām aprisēm rodamas te.

4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 16.02.2007. 13:35:49
Komentāra reitings: 0

nysa nais

dzēsts lietotājs, 21.02.2007. 10:09:01
Komentāra reitings: 0

visi uz depo!

vainawienalga, 21.02.2007. 12:50:15
Komentāra reitings: 0

jes, ne? :)

jānis, 21.02.2007. 12:53:57
Komentāra reitings: 0

Jap, visi uz Depo! ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties