Studentu klubs sāk jauno sezonu ar "Satellites LV"

Anita Alksne, 26.08.2008., 06:39

LMA Studentu klubs domās un darbos ir kopā ar visiem esošajiem, jaunajiem, absolvējušiem un citiem studentiem, tādēļ pēc vasaras brīvdienām jauno sezonu uzsāk tieši 1. septembrī.

saltellites_lvLai atzīmētu šo dienu, ciemos tiek aicināta viena no interesantākajām Latvijas neatkarīgās mūzikas grupām Satellites LV, kas starp radošiem studijas darbiem izbrīvējusi laiku, lai iepriecinātu klausītājus un fanus, studentus un draugus.

Šis būs pirmais grupas koncerts Rīgā pēc lielajiem vasaras festivāliem. 1. septembra vakarā “satelīti” sola spēlēt gan pavisam jaunus skaņdarbus ar kuriem šobrīd aktīvi strādā ierakstu studijā, gan jau labi zināmus singlus “Pirmais”, “Karavīriņi” un “Policija brauc!”. Neizpaliks arī par klasisku kļuvušie 90. gadu grupas grāvēji “Nekad, nekad” un “Disko”.

“Ar studijas darbiem lēnām sākam ieiet finiša taisnē,” komentē grupas dalībnieki. “Šobrīd palikuši tikai daži sīkumi un septembrī varēsim sākt jauno muzikālo materiālu jau miksēt.”

Paralēli ierakstam top arī vairāki dziesmu videoklipi, jaunākais no tiem - “Atkritumu civilizācija” top sadarbībā ar žurnālistu Sandiju Semjonovu un televīzijas raidījumu “Vides fakti”. Klipa pamatā dokumentāls stāsts par kādu “atkritumu vīru”, kuram ir sava, īpaša izpratne par to kā pareizi jāšķiro atkritumi.

Arī šajā sezonā kluba galvenais uzdevums būs iepazīstināt ar jaunāko un interesantāko Latvijas roka un neatkarīgās mūzikas dzīvē. Septembrī klubs organizēs koncertus galvenokārt piektdienās, bet trešdienās turpināsies Improvizācijas teātris „Pēdējā Pirmizrāde”, kas sākot no oktobra ik pārnedēļas mīsies ar akustiskajiem koncertiem. Līdzīgi kā pagājušajā sezonā, no oktobra sestdienās Studentu kluba skatuve būs jauno mūziķu rīcībā.

Taču daudz un dažādi pasākumi notiks arī ārpus ierastā grafika, tādēļ vairāk par notikumiem klubā www.studentuklubs.lv

Kā ierasts, pirms un pēc grupas uzstāšanās lustīga dancošana ar Dj Chill
Ieeja klubā no plkst. 22:00
Ieejas maksas: studentiem Ls 3,00, ne-studentiem Ls 4,00. Biļetes nopērkamas arī www.bezrindas.lv0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties