Studentu kluba akustisko koncertu sērijā uzstāsies "D11 blues band"

Elina Korne, 22.03.2010., 13:42

Trešdien, 24. martā ap plkst. 20:00 Studentu kluba akustisko koncertu sērijas ietvaros uzstāsies grupa "D11 blues band".

D11 Blues BandBlūzs nav tikai veci vīri uz čīkstoša krēsla ar viskija glāzi pie kājām, saka grupa, un jau piecus gadus rada un spēlē enerģisku, aktīvu un traku mūziku. Viņu izpildītajās dziesmās jūtams spēkpilns skanējums, improvizācija un nedaudz arī džezīga nokrāsa. Šīs trešdienas koncertā "D11 blues band" sola ierasties ar instrumentiem, kas nebūt nav blūzam raksturīgi, taču noteikti iekļausies skanējumā. Precīzākas detaļas gan šobrīd netiek izpaustas, vien solot interesantu un mierpilnu novakari.

Ieeja klubā no plkst. 19:00, koncerta sākums ap plkst. 20:00
Ieejas maksa: 1,00 Ls
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Finest news for all us

DanielEnlam

Unlock Abacus Market in 2025, future trading bliss Experience Abacus Market, the darknet marketplace to beat abacusmarketweb.com

Williamtwivy

Duke de Montosier

Artisancls


ienāktreģistrēties