Studentu klubā piektdien un sestdien

Anita Alksne, 15.11.2007., 06:53

Piektdien, 16. novembrī Studentu klubā Logo, Trakmēnes, Recycle Project. Sestdien, 17. novembrī plkst. 23:00 Studija Skapis piedāvā: Transleiteris, G&m bīts, Vadims.

Piektdien, 16. novembrī Studentu klubā Logo, Trakmēnes, Recycle Project
Ieeja klubā no plkst. 22:00, ieejas maksas: studentiem Ls 3,00, ne-studentiem Ls 4,00

Pasākums solās būt visai jautrs, jo galvenie vakara saimnieki būs pēc trakulīgā skatuves šova un rokenrola zvaigznēm raksturīgās uzvedības atpazīstamie grupas Trakmēnes puiši, kas svinēs grupas 2. dzimšanas dienu. Arī stilistiski pasākums būs izturēts, jo gan goda viesi Logo, gan arī trešie vakara dalībnieki Recycle Project ir muzikāli samērā radniecīgi gaviļniekiem.

Ja abu pasākuma galvgalī minēto grupu nosaukumi komentārus neprasa, tad Recycle Project gan. Grupa dibināta jau pirms 6 gadiem kā divu mūziķu - ģitārista un dziesmu autora Gata Žigata un viņa domubiedra basģitārista Gata Pīlēģa projekts, uzstāšanās reizēs pieaicinot bundzinieku. Pēdējā pusgada laikā grupa atdzimusi jaunā sastāvā, saglabājot pusi no sākotnējā kodola, pievienojoties daiļai basģitāristei Beātei Ostrovskai un atraktīvajam Trakmēnes bundziniekam Jānim Puzakam. Grupas mūzikā saklausāma gan Smashing Pumpkins, gan Pienvedēja Piedzīvojumu ietekme, gan, protams, raksturīgā Žigatu dinastijas vokāla nervozā pieskaņa.
Recycle Project internetā atrodams šeit http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=17072  

Sestdien, 17. novembrī plkst. 23:00 Studija Skapis piedāvā: Transleiteris, G&M bīts, Vadims.
Ieeja klubā no plkst. 22:00, ieejas maksas: studentiem Ls 1,50, ne-studentiem Ls 2,00

Transleiteris. Ar misijas apziņu parādīt latviešu klausītājiem ārzemju superhītu dziļāko būtību, slēptākos zemūdens akmeņus un smalkākos domu graudus, jaunieši rada šedevrus un izplata tos ar globālā tīmekļa palīdzību. Tikko apritē nonācis jaunākais veikums – grāvējs „Dod man vēl”. Gan šo hītu, gan citus Radio Lāgas topa pārliecinošus iekarotājus būs iespēja dzirdēt koncertā, kā arī vienreizēja iespēja māksliniekus skatīt vaigā, izteikt atzinības vārdus, ieteikumus, uzsist pa plecu vai lietišķi paspiest roku.

Vadims – 20 gadus jauns cēsnieks ir atradis savu vietu daudzveidīgajā un radošajā mūzikas kokā. Visai neierastie R’n’B, soul un funk stili viņu padara par visai atšķirīgu Latvijas mūziķi. Vadims dzied latviešu, krievu un angļu valodā, raksta tekstus un veido muzikālos pavadījumus. Klausītāji šo jaunieti parasti ievēro un atceras interesantā balss tembra dēļ, kas padara dziesmu neparastu.

G&M Bīts – Hip Hop apvienība, kuru veido divi brāļi Māris un Lauris. Šo duetu interesantu padara viņu atšķirīgā pieeja Latvijas hip hopam. Humors ir viena no viņu stila pamatiezīmēm, kā arī atšķirīgie teksti un bīts, bez kura projekta mūzika ir neiespējama.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
best porn

Ludie

Theme site super 000*** rus.hc.lv

exBwCinKKa

<a href=www.win-rar777.com>best coefficient ever</a>

RichardExips


ienāktreģistrēties