Spīķeru koncertzāles "Citādie koncerti" Latvijas Mūzikas Kanālā

Andris Sējāns, 29.07.2010., 10:00

VSIA "Latvijas Koncerti" sadarbībā ar interneta portālu Platforma.lv no 2010. gada 30. jūlija četras piektdienas pēc kārtas Latvijas Mūzikas Kanālā pārraidīs Spīķeru koncertzāles pirmās vasaras sezonas lielkoncertus.

Spīķeru koncertzāles "Citādie koncerti" Latvijas Mūzikas Kanālā• Goran Gora, 30.07., piektdiena, plkst. 21:00 ar atkārtojumu 04.08., trešdiena, plkst.21:00.
• Gaujarts, 06.08., piektdiena, plkst. 21:00 ar atkārtojumu 11.08., trešdiena, plkst.21:00.
• Triānas Parks, 13.08., piektdiena, plkst. 21:00 ar atkārtojumu 18.08., trešdiena, plkst.21:00.
• NiMo, 20.08., piektdiena, plkst. 21:00 ar atkārtojumu 25.08., trešdiena, plkst.21:00.

"Spīķeru koncertzāle ir lieliska vieta, kur organizēt īpašus koncertus, telpa ar tikai sev raksturīgu auru un izteikti pozitīvu lādiņu. Mākslinieki, kas šeit paspējuši uzstāties, atzīst, ka, gatavojot koncertprogrammu atskaņošanai šajā zālē, radošās domas raisās pavisam citā līmenī. Koncertcikls "Citādi koncerti" tam ir pierādījums - katra grupa bija parūpējusies par īpašu programmu un skatuvisko noformējumu, pieejot darbam ar lielkoncertam raksturīgu nopietnību un atbildību. To varēja sajust ikviens koncerta apmeklētājs. Tādēļ esmu jo īpaši priecīgs par izveidojušos sadarbību starp VSIA "Latvijas koncerti" un "Platforma.lv", kas ļaus katram no jums arī kļūt par šī koncerta apmeklētāju.", tā Andris Sējāns, Spīķeru koncertzāles mākslinieciskais producents.

Grupas NiMo koncerts, ieskauts piezemēti zaļganīgiem toņiem, brīvā atmosfērā, apmeklētājiem baudot glāzi vīna, piepildīja koncertzāli ar Nika Gothama un DJ Monsta virtuozu saspēli, Aleksandra Čaka dzeju, grupai atskaņojot skaņdarbus no sava pirmā albuma. Grupas Triānas Parks lielkoncerts – debijas albuma "EnterTainment Triana Park" muzikālais un vizuālais papildinājums Spīķeru koncertzālē radīja jaunas emocijas. Triānas Parka solistes Agneses Rakovskas vairākkārtēja skatuviskā tēla maiņa, piepūsti baloni, neordināri viesmāklsinieki un šova elementi Triānas Parka stilā. Grupas Goran Gora & The Yrs šīs vasaras noslēpumainākais koncerts, un samtainās balss īpašniece Evija Smagare aizveda ikvienu klausītāju intīmā ceļojumā, kur laikam apstājoties, varēja baudīt grupas skaņdarbus īpašā izpildījumā.. Koncertciklu "Citādi koncerti" noslēdza grupa Gaujarts ar savu svarīgāko koncertu šovasar. Sarkanraibi paklāji, griestos iekārta kvēlspuldze, dzeja un trīs stāvlampas mežģīņotiem abažūriem.

Šobrīd Spīķeru koncertzāle gatavojas savam pirmajam "Spīķeru festivālam", kas Riga Festival ietvaros notiks augusta pēdējā nedēļā (24.08 – 28.08.). Festivāla programmā būs izcilākie koncertzāles pirmās sezonas koncerti kā arī pavisam īpaši vakari koncertzāles pagalmā – "Džeza nakts" kā arī pasaulē muzikālākās pandas ar savu programmu "Insperimenti. Intīms eksperiments ar Instrumentiem", kurā piedalīsies arī valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" mūziķi. Vairāk par festivālu lasiet www.spikerukoncertzale.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
beznaeba.xyz

Dyan

Invite friends to solve puzzles Win NFTs and $500,000

BillieUnime

Hello. Your website looks like it could use more potential clients and customers for your business. I use special components that can deliver your business more customers, bookings, sign ups and more hands free! Reply with the word "Yes" and I will send more information! Thanks

Alex Shine


ienāktreģistrēties