Solīds vakars klubā "Depo"

Guntis Vanags, 18.12.2007., 09:04

21. decembrī jau otro gadu pirms ziemas saulgriežiem klubs "Depo" aicina uz Solīdu vakaru.

Šis nu beidzot ir tas pasākums, uz kuru droši varat ņemt līdzi arī savus vecākus. Šajā naktī Depo nedzirdēt ne punk, ne rock, kur nu vēl metal vai industrial vai kādu citu „trokšņu” mūziku, toties daudz džeza klasikas, pusgadsimtu vecas pop dziesmas, protams, neiztiksim arī bez ziemassvētku dziesmām, bet ātrākām kustībām noderēs šis tas no disko.

Tradicionāli visi tiek aicināti ierasties vakartērpos, nebūsim kategoriski un nepieprasīsim smokingu vai melnu garo kleitu, bet priecāsimies, ja kungi būs uzsējuši kaklasaiti, uzvilkuši žaketi, kurpes, bet dāmas ja būs devušas priekšroku kleitām. Saprotama lieta, ka šādā vakarā kategoriski aizliegts lietot rupjus vārdus, bet, vēršoties pie citas personas, lietojam „kundze”, „jaunkundze”, „kungs”, „jaunskungs” vai tamlīdzīgus personvārdus.

Mazajā zālē par smalku mūziku rūpēsies dj-i Guntis un Anete. Sagaidām, ka pārsvarā apmeklētāji atgriezīsies pie agrāk smalkās vietās praktizētās dejošanas pāros, kad pirms katras dejas kungi vēršas pie dāmām ar aicinājumu uz deju, bet pēc dejas pavada dāmu atpakaļ līdz vietai un izmaksā glāzi aukstas limonādes.

Lielajā zālē par jauku noskaņu rūpēsies draugu kopa 7 Pieauguši Vīrieši. Šeit būs izvietoti vairāki galdiņi, pie kuriem vakara apmeklētāji kompānijās varēs īsināt laiku. Ieteicams ņemt līdzi tā saucamos „groziņus” ar visādiem našķiem. Kā viena no galvenajām vakara naglām ir paredzēta stīgu kvarteta uzstāšanās, kura izpildījumā vakara iesākumā varēsim klausīties dažus publikas iemīļotus klasikas skaņdarbus. Jāpiemetina, ka kvartetu speciāli šim vakaram izveidojuši grupu Soundarcade un Das Sonntags Legion dalībnieki. Tāpat šeit varēsim noskatīties iluzionista priekšnesumu un, protams, 7 Pieauguši Vīrieši un viņu pieaicināto viesu koncertu. Pēc koncerta beigām tautā lielu popularitāti iemantojusī grupa sola atgriezties publikas priekšā mazlietiņ citā ampluā un izklaidēt visus, spēlējot dejas.


8 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
deni2s, 18.12.2007. 12:31:17
Komentāra reitings: 5.113

Sākumā biju domājis aiziet, bet izlasot šo aprakstu vēlēšanās pārgāja. Izskatās pārāk nenopietns muzikālais piedāvājums, lai šis pasākums neizvērstos par lētu farsu.

Baidos, ka mani vecāki nenovērtētu 7 Pieaugušu Vīriešu sniegumu, jo pārsvarā tomēr klausās mūziķus, kuru līmenis ir stipri augstāks. 7 Pieauguši Vīrieši man vairāk asociējas ar kroga dziesmām, kurām visi, kam nav slinkums, var bļaut līdzi.

Imants, 18.12.2007. 19:05:43 (ip:87.110.135.190)
Komentāra reitings: -1.575

7 pieaugusi viriesi speles specialo programmu, bez dzersanas. Vismaz ta informeja.

rxx, 18.12.2007. 19:33:10
Komentāra reitings: -1.803

Tām grupām ar augstāko līmeni ir arī augstāks cenņiks, īpaši jau uz svētkiem. Depo nepavelk. Turklāt - nevajag jau ar, diezvai vairāk kā 5 cilvēki novērtētu. Tīņiem vajag lētu farsu.

dzēsts lietotājs, 18.12.2007. 20:25:04
Komentāra reitings: 1.803

man jau liekas ka zontāgu strinkšķinātājiem nav ne vainas.
par 7 pieaugušajiem nevaru neko pateikt jo nav nācies dzirdēt.

jānis, 19.12.2007. 06:59:26
Komentāra reitings: 1.949

Redz endo nezin par grupu, tad neko neizsakās, bet rxx nekā nezin par cenām un jau muld, ka Depo nepavelk :D

DEPO to deni2s, 19.12.2007. 11:04:35 (ip:81.198.148.144)
Komentāra reitings: 3.138

Nu izskataas, ka tu esi taisiijies vest vecaakus uz DEPO taa kaa uz operu vai filharmoniju. Veelamies vieniigi piedaavaat jauku pasaakumu ar kardinaali savaadaaku muuziku kaada parasti skan DEPO un arii citos Riigas klubos. Domaaju, ka taviem vecaakiem nebuus iebildumu pret dejaam pie jazz un oldies pop. Piemet klaat mazliet ironijas un dziivesprieka un tad arii 7 p.virieshi buus tieshi laikaa. Ja naac veerteet ar kaulainu aci, tad noteikti tev nespeesim sniegt attieciigas kvalitaates.

deni2s, 19.12.2007. 11:56:15
Komentāra reitings: 1.803

Ar kaulainu aci noteikti negribu vērtēt - pārāk foršs un mājīgs tas klubs ir tāpat, lai to noniecinātu :) Jo īpaši patīk, ka naudas pelnīšana klubam tomēr nav primārais, vismaz pēc maniem novērojumiem :)

Labprāt pats aizietu kādreiz joka pēc uz pasākumu uz kādiem kādreiz gāja mani vecāki/vecvecāki. Bet tad prasītos pēc autentiskuma, jo man kā citas paaudzes cilvēkam šķiet, ka, jo autentiskāk, jo foršāk, jo man nav ne mazākās sajēgas kā toreiz viss notikās. Tik tiešām, kā uz filharmoniju vai operu :) Kluba telpas jau pašas par sevi prasa ironiju un dzīvesprieku, lai pieņemtu tādu pasākumu klubā.

rxx, 19.12.2007. 17:22:00
Komentāra reitings: -6.951

Artemijs nekā nezina par rxx un muld vēl trakāk.

"Jo īpaši patīk, ka naudas pelnīšana klubam tomēr nav primārais, vismaz pēc maniem novērojumiem :)"
Vo, vo...

"man nav ne mazākās sajēgas"
Nu žēl.. :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties