"Smagā nakts" klubā "Depo"

Jānis Altmanis (artemijs), 10.08.2006., 09:36

Pulkstens jau 22:00 un pirmā grupa jau ir uz stīpas. Iekārtojos uz krēsla netālu no bāra, sasveicinos ar draugiem, un sāk skanēt jau pirmie šī vakara smagie ģitāru akordi...

Kā pirmie uzstājās grupa "Helid". Izskatījās nedroši uz skatuves, nepārsteidza ar savām dziesmām ne instrumentālo izpildījumu, vienīgi manu interesi pievērsa ar pirmo dziesmu "Paņem šķēres" - vismaz kaut kas savādāks un kas inteGrupa "Helid"resantāks. Izskatījās vēl gana jauna grupa, tā kā pēc viena gada spriedīsim, kas no viņiem būs sanācis. Pārējās dziesmas bija ar zemu vokālu, galvas kratīšanu - stils Jums pašiem ir jau skaidrs. Nākotnē ieteiktu grupai dziesmas padarīt instrumentāli interesantākas, varbūt arī sameklēt vēl vienu ģitāristu.

Nākošie uzstājās grupa "VIA Baltika". Ar pirmajiem akordiem jau piesaistīja uzmanību, kā arī puiši atraktīvi uzvedās uz skatuves - mani kā klausītāju un citus zālē esošos tas uzreiz ieinteresēja, un daudzi metās pie skatuves. Spēlēja tādu, var teikt, agresīvu punk rock, bet arī kā pirmajai grupai instrumentāli dziesmas skanēja prasti. Šādai grupai, kā arī stilam vajadzētu divus ģitāristus. Vienīgā piezīme vokālistam - nav īpaši jauki izteikt jokus uz skatuves par straight edge kustību, ja pats ievēroji, tad neviens nesmējās, pie tam tā nav lieta, par ko būtu jājoko uz skatuves dzerot alu!

Kā nākamā grupa uz skatuves kāpa "Ability" - šī vakara pieredzes bagātākā grupa. Iepriekš grupas dalībnieki spēlēja grupā zem nosaukuma "Ninefold", bet, ja nekļūdos, tad pēc otrā ģitārista Grupa "Ability"aiziešanas no grupas palikušie dalībnieki nolēma šo to pamanīt, tai skaitā arī nosaukumu, un tagad mēs viņus zinām kā "Ability". Atraktīva uzvedība, intrumentāli jau bagātāka mūzika, un kluba apmeklētāji varēja mesties skatuves priekšā ārdīties. Nav īpaši ko piebilst, laba grupa un laba mūzika.

Grupa "Aibeks" - ar melodiskākiem ģitāras akordiem un labu vokālu - manu interesi spēja noturēt visu koncerta laiku, ar katru nākamo dziesmu piesaistīja arvien vairāk cilvēkus, tieši šī vakara lielākais mošings notika tieši pie šīs grupas pēdējās dziesmas, kuru skatītāji bļāva atkārtot. Spēja iekustināt pat manu kāju.

Par šī vakara interesantāko grupu varētu nosaukt grupu "Zoltan". Interesants izpildījums ar divām ģitārām, diviem vokāliem, kuri paralēli dziedāja - viens melodiski un viens ķērca cik nu spēja. Melodiskas melodijas + ievīti ģitāru motīvi un soliņi vienmēr spēj uzturēt vajadzīgo uzmanību un liek dziesmām izklausīties interesantākām. Iepriekš šo grupu dzirdējis nebiju tāpēc bija interesanti paklausīties.
Grupa "SideMind"

Kā pēdējie uzstājās grupa "SideMind". Šī grupa vairs komentārus neprasa, jo ir diezgan atpazīstama kluba "Depo" apmeklētāju vidū. Bija jau vēls, un kā parasti uz pēdējām grupām maz cilvēki paliek, bet uz šo grupu vēl bija salasījies palies bariņš mošot gribētāju un pasākums varēja turpināties. Instrumentāli interesanta mūzika, brīžiem pat nedaudz hipnotizējoša, it sevišķi kad ģitāru soliņi tiek spēlēti. Vokāls arī savu uzdevumu augstumā, kaut gan jau bija nobļāvis balsi jau iepriekšējā pasākumā.

P.S. Gribēju atgādināt vienu svarīgu lietu, kuru Jūs laikam bijāt piemirsuši - kad spēlē uz skatuves kāda grupa uz backstage neiet!! Ejiet tikai tad kad grupa beidz spēlēt pavisam, nevis dziesmu starplaikā! Cienīsim viens otru!


6 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 10.08.2006. 13:34:21
Komentāra reitings: 0

mhm...

m2acis, 10.08.2006. 14:03:11
Komentāra reitings: 0

Ko ta var pārmest straight edge? To ka pasākumi ir garlaicīgi bez pievemtām toletēm un malu malās guļošiem kritušajiem?!!! Johaidī!!!

jānis, 10.08.2006. 14:11:49
Komentāra reitings: 0

Joks bija: "Mēs esam straight edge atbalstītāji un uzskatam, ka alkohols ir jāiznīcina to izdzerot!"

dzēsts lietotājs, 10.08.2006. 16:22:33
Komentāra reitings: 0

SideMind ir labie :)

BoldriX, 11.08.2006. 11:26:01 (ip:81.198.237.110)
Komentāra reitings: 0

SideMind ir labaakie! :)

akna, 07.12.2006. 07:27:24 (ip:87.226.20.179)
Komentāra reitings: 0

Side Mind ir tā grupa, ko es vēlreiz negribētu dzirdēt!!!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties