Smagā metāla svētki 1. septembrī

Valdis Bērzvads, 13.08.2007., 06:15

Sestdien, 1. septembrī Rīgas klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies pasaules līmeņa metālmūzikas leģendas.

"Rotting Christ"Koncerttūres "Northern Assassination Tour 2007" ietvaros klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies:

Rotting Christ (Black/gothic Metal, Grieķija),
Krisiun (Brutal Death Metal, Brazīlija),
Incantation (Death Metal, Asv),
Crionics (Death/black Metal, Polija).

Koncerta sākums pulksten 19.30. Klubs atvērts no pulksten 18. Ieeja - 10 Ls.

Biļetes būs nopērkamas koncerta dienā kluba kasē.

Grieķu black metal apvienība Rotting Christ dibināta 1987. gadā un ir ievērojama gan kā viena no pirmajām šāda stila grupām reģionā, gan arī kā viena no visilgāk spēlējošajām smagā metāla grupām - 20 gadi ir visai ievērojams stāžs. Tās vārds un muzikālā darbība izskanējusi tālu aiz savas valsts robežām - iekaroti abi Amerikas kontinenti, lielākā daļa Eiropas, Krievija, Apvienotā Karaliste un arī Vidējo Austrumu reģions. Darbības sākumposmā muzikālā rosība vairāk bija vērsta grindcore virzienā, vēlāk grupu Celtic Frost un Venom iespaidā pievēršoties black metal žanram. Visu šo gadu laikā grupa vairākkārt arī attālinājusies no melnā metāla, ļaujoties gotiskajam vilinājumam, bet pēdējos divos albumos atkal atgriezusies pie savas karjeras laikā pārbaudītām vērtībām. Šobrīd grupā spēlē brāļi Sakis Tolis (ģitāra, vokāls) un Themis Tolis (bungas), Giorgos Bokos (ģitāra) un Andreas Lagios (bass).


Brazīliešu brutal death metal pārstāvji Krisiun savu darbību sāka deviņdesmito gadu sākumā. Kopš tā laika ar katru jauno albumu skanējums sasniedz aizvien jaunu brutalitātes, nežēlības, tehnisko iespēju līmeni. Izbraukājuši gan Ziemeļ-, gan Dienvidameriku, kā arī Eiropu un Japānu, Krisiun ir aizrāvuši veselu sekotāju vilni, savaldzinot ar tikai sev vien raksturīgu muzikālo skanējumu. Kopš 90. gadu sākuma grupa izdevusi deviņus albumus. Grupas pārstāvji apgalvo, ka jaunākajā 12 dziesmu albumā „Assassination” apkopoti labākie grupas skanējuma elementi, kas piesaistījuši klausītāju uzmanību visu Krisiun darbības laiku.

Incantation - Asv death metal grupa, kuras darbība aizsākusies tālajā 1989. gadā, un kura ir paguvusi nomainīt tik daudz dalībnieku, ka to uzskaitīšanai būtu nepieciešama atsevišķa lapaspuse. Šobrīd grupā darbojas John Mcentee (ģitāra, vokāls), Roberto Lizarraga (bass), Kyle Severn (bungas) un Reyash (bass). Kā var nojaust pēc grupas nosaukuma vien, galvenās viņu dziesmu tēmas ir saistītas ar tumšajiem spēkiem, kas laika gaitā gan ieinteresējuši publiku, gan arī likuši novērsties daudziem miermīlīgāk un skeptiskāk noskaņotiem ļautiņiem. Klasiskā Incantation skaņa ir nepārprotama, spēcīga agresija kopā ar agonizējošu nolemtību.

Poļu death/blck metal grupa Crionics tika izveidota 1997. gadā Krakovā, kad zem šāda nosaukuma ar mērķi spēlēt ātru un melodisku metālu apvienojās War-a.N. (vokāls, ģitāra), Yanuary (ģitāra), Marcotic (bass) un Carol (bungas). Pusotru gadu pēc grupas dibināšanas tapa pirmais ne pārāk labas kvalitātes četru dziesmu demo ieraksts ar atbilstošu nosaukumu „Demo 98”, kam sekoja daži koncerti. Drīz pēc tam mūziķi atrada savu trūkstošo posmu - taustiņnieku Vac-v, līdz ar kura iesaistīšanos grupas darbībā tās mūzika kļuva daudz interesantāka un pilnskanīgāka. Turpmākajos gados grupa piedzīvoja vairāku dalībnieku maiņu, līdz beidzot tās pamatsastāvā nostabilizējās: War-a.N., jau pieminētais Vac-v (no 1999), bundzinieks Darkside (no 2001), kā sesijas mūziķiem piedaloties arī sākotnējam pamatsastāva dalībniekam Yanuary un Destroyer (bass, vokāls).

Eiropu Crionics iekaroja 2005. gadā kopā ar grupām Decapitated, Hate un Dies Irae "The Ultimate Domination Tour 2005" tūres ietvaros.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties