Skolu beidzējiem būs īsts izlaidums

Mega Art, 23.05.2007., 13:27

Jūrmalā, pēc labdarības fonda "Bērnu veselība - mūsu nākotne" iniciatīvas, 25.jūnijā Dzintaru koncetzālē notiks "Izlaiduma balle-2007"

Tie būs īsti svētki visiem, kuri pabeiguši skolu, kā arī viņu draugiem un paziņām. Galvenie svētku viesi - Krievijas "Nočnije snaiperi" grupa "Nočnije snaiperi".

Ar grupu "Nočnije snaiperi" nav īpaši jāiepazīstina, jo tā jau sen ir pazīstama Latvijas publikai. Šoreiz grupa prezentēs savu jauno albūmu "Bonija un Klaids".

Savukārt, grupu "Nočnije snaiperi" iesildīs pašmāju "Red Bee". Šīs meitenes Latvijā jau ir labi pazīstamas. Šogad viņas iekļuva Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases finālā. Viņu muzicēšanas stils - labs, kvalitatīvs roks. "Red Bee" izpilda dziesmas arī no "The Beatles", Dženisas Džoplinas, "4NonBlondes" repertuāra, kā arī pašsacerētos darbus.

Koncertā uzstāsies arī Agnija. Šī meitene ar katru gadu kļūst populārāka, kaut arī viņai ir tikai 13 gadu.

Noslēgsies koncerts ar disko programmu, kuru vadīs Dj Zebra no Somijas un Dj Karabljoff no Igaunijas. Katrs no viņiem līdzi atvedīs arī vienu grupu: pirmais - "Euphoria, bet otrs - "Mei Dei".

"Izlaiduma balle" Dzintaros kļūs par brīnišķīgu pasākumu divpadsmito klašu beidzējiem. Koncerta sākums pl.19:00

Projekta iniciators - atklātais, sabiedriskais fonds "Bērnu veselība - mūsu nākotne".

Projekta organizators – SIA «Mega Art». (www.megaart.lv)
Projektu atbalsta kompānijas "Inserviss Credit", "Speks-A, tirdzniecības marka "Valdo", portāls un žurnāls "Free Time", izdevniecības "Fenster" un "Petits", avīzes «ЭN» un «Бизнес&Балтия» u.c. masu informācijas līdzekļi.

Biļetes var iegādāties "Biļešu serviss", "Reklammarket" kasēs, benzīnuzpildes stacijās "Statoil". Iepriekšpārdošanā biļetes cena no 8 līdz 15 Ls. Kolektīviem pieteikumiem (ne mazāk kā 10 biļetes) - 7 Ls.

Telefons izziņām: 7373120

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 24.05.2007. 07:05:36
Komentāra reitings: 0

ahuj****

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday

Top News Sites for article Post chinaworldnewstoday.com chroniclenewstoday.com cnbcnewstoday.com cnnworldtoday.com crunchbasenewstoday.com dailyexpressnewstoday.com Don't hesiate to conatct us.

Alfredohek


ienāktreģistrēties