Singls no "DODO" debijas CD

Andris Gauja, 27.05.2010., 17:59

Grupa "DODO" ir izveidojusies, pateicoties vienam ļoti īpašam cilvēkam.

Viņa vārds ir Ģirts Koknēvičs. Dzejnieks un dziesminieks, kura emocionāli piesātinātās dziesmas vēl nesen zināja tikai šaurs, bet uzticams klausītāju loks.

Grupas "DODO" pamatsastāvu veido četri cilvēki - dzied Ģirts  DODO- Pasaule var nomirtKoknēvičs un Gunita Groša, akustisko ģitāru spēlē Mārtiņš Liepa (Sīmanis); sintezatorus, elektrisko ģitāru un flautu spēlē Andris Gauja (darbojas arī apvienībā "Suņa Stunda". Vienā no dziesmām dzirdams arī elegantās vijolnieces Anastasijas instrumentālais sniegums.

Nenoliedzama ietekme uz DODO skanējumu ir arī grupas patronam, producentam Ingum Baušķeniekam, kurš 2009. gada vasarā izteica iniciatīvu uzsākt darbu pie albuma ieraksta, kuru aranžēja kopā ar Andri Gauju.

Rezultātā ierakstu kompānijā "Ingus Baušķenieka Ieraksti" ir tapis "DODO" debijas CD "Pasaule var nomirt", kas ir pieejams lielākajos mūzikas ierakstu veikalos.

DODO- Pasaule var nomirt


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
čalis, 27.05.2010. 18:19:11
Komentāra reitings: 0

Manuprāt, tik ļoti atšķiras no "Padauza mūza", "Zemenes", ka pat nezinu vai labā nozīmē! :)

no offence, 28.05.2010. 07:24:27 (ip:95.68.81.9)
Komentāra reitings: 0

OMG - atklāti sakot paklausījos un pat tapetes atlīmējās. Kuda mir katjitsa...

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Генератор радиоволновой 4,0 МГц Продажа оборудования:

JeffreyRaply

Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

Раздача металлопроката, труб, уголка бесплатно. Самовывоз. Также продажа станков для завода по низким ценам. Приём лома цветного и чёрного металла дорого. Адрес: Дмитров, д.Лифаново, промзона, ориентир на завод металлических навесов. Всё подробно по телефону: +7(916)238-29-96

dmitrov


ienāktreģistrēties