"Sigur Ros" līdera projekts izdod albumu

Mikrofona ieraksti, 13.08.2009., 12:54

Jon Thor Birgisson un Alekss Somerss debitējuši kā muzikāls projekts "Jonsi & Alex", un izdevuši albumu "Riceboy Sleeps".

 Islandiešu grupas "Sigur Ros" dziedātājs un ģitārists Jon Thor Birgisson, plašāk pazīstams kā Jonsi un viņa dzīves un mākslas partneris Alekss Somerss debitējuši kā muzikāls projekts "Jonsi & Alex" un izdevuši albumu "Riceboy Sleeps".

Nosaukumu "Riceboy Sleeps" abi jau vairākus gadus izmantojuši realizējot vizuālās mākslas projektus, bet nu piedāvā smalku un izjustu ambiento mūziku, kas daudzējādā ziņā līdzinās "Sigur Ros" ētriskākajiem un sapņainākajiem skaņdarbiem. Kompozīcijas atskaņotas ar akustiskiem instrumentiem, nedaudz izmantojot arī laptop datorus. Tāpat kā "Sigur Ros" albumos, ierakstā piedalījusies arī stīgu grupa un koris.

Albums nopērkams arī Latvijā.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
теплый склад для хранения личных вещей аренда <a href=hranimveshimsk.ru>теплый склад для хранения личных вещей аренда</a> .

skladi_jzei

как отыграть бонус 1win <a href=www.1win10002.ru>www.1win10002.ru</a> .

1win_dfSi

как зайти на сайт mostbet <a href=ugilas.com.kg>как зайти на сайт mostbet</a> .

mostbet_kgKr


ienāktreģistrēties