"Sia Radikal" meklē bundzinieku

Gusts Leimanis, 15.10.2009., 20:47

Smagā metāla apstrādes kolektīvs "Sia Radikal" pēc veiksmīgās koncertvasaras, kas tika aizvadīta kopā ar kolosālo, bet diemžēl ļoti aizņemto bundzinieku Jēkabu Zemzari, izsludina konkursu uz vienu bundzenieka vietu.

Rīkojot konkursu, "Sia Radikal" aicina pieteikties ikvienu, kurš uzskata sevi par piemērotu, kā arī jaunos bundziniekus, kas vēl nav plašāk pazīstami, dodot tiem iespēju sevi pierādīt. Grupas pārstāvji arī atzīst, ka nevēlas neko sarežģīt, tāpēc konkursa nosacījumi būšot viegli un saprotami, jo mērķis estot atrast cilvēku, kas spēj iekļauties grupas muzikālajā un arī cilvēciskajā raksturā.

"Līdz šim esam sadarbojušies ar trim bundziniekiem, tomēr gan muzikālo uzskatu gan sadzīviskās noslodzes dēļ ilgstošas attiecības iedibināt nav izdevies, kaut arī dzīvē esam draugi un kopā dalamies priekā un mīlestībā pret smago mūziku. "Sia Radikal" pirmo reizi izsludina konkursu un tas nozīmē, ka mums, grupai, būs tieši tāds pats satraukums un interese kā Tev, topošajam grupas biedram!" piebilst grupas ģitārists Gustavs Terzens.

Neskatoties uz bundzinieka trūkumu, "Sia Radikal", šobrīd ir spējīgi koncertēt, pieaicinot palīgā kādu mūziķi no malas. Grupas nākotnes plānos ietilpst, ziemas koncerti, esošā materiāla ieraksts un virzība debijas "plates" virzienā, kā arī video klipa veidošana. Paši "Sia Radikal" gan atzīst, ka šādu patīkamu darbu esot iespējams veikt tikai pilnā sastāvā.

Pieteikšanās konkursam tiek izsludināta līdz šā gada 3. novembrim, taču sīkāku informāciju par tā norisi, "Sia Radikal" sola sniegt paši, ikvienam, kas norādītajā laikā pieteiksies, rakstot grupai uz e-pastu radikaldrums@gmail.com vai arī izmantojot portāla draugiem.lv mūzikas sadaļu un grupas profilu.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties