Klubā "Melnā Piektdiena" - "Shadows of the Emissaries Curse"

Valdis, 06.03.2008., 13:19

4. aprīļa vakarā klubā „Melnā Piektdiena” varēs baudīt plašu emocionālo un muzikālo spektru.

Shadows of the Emissaries Curse tūres ietvaros mums piedāvās četras neatkārtojamas un savā stilā neapšaubāmi novatoriskas metāla grupas:

Immolation – pasaules ekstrēmās mūzikas kulta klasiķi death metal žanrā. Grupa nāk no Yonkers pilsētas Ņujorkas štatā, kur 1986. gadā, tobrīd ar nosaukumu Rigor Mortis, savus pirmos centienus radīt ko nebijušu un paliekošu kopā uzsāka Andrew Sakowicz un Dave Wilkinson. Gadu gaitā, protams, grupas sastāvs vairākkārt mainījies un papildinājies.
Pēc pāris gadiem izdotie demo ieraksti iedvesmoja Roadrunner Records noslēgt līgumu ar jaunajiem censoņiem, un šīs sadarbības rezultātā iznākušais Dawn of Possesion tiek uzskatīts par vienu no labākajiem debijas albumiem, kas nācis šajā grēcīgajā pasaulē. Un tas bija tikai sākums! Savas teju gadsimta ceturksni ilgās darbības laikā viņi radījuši brutālākās skaņas, ko cilvēka ausis dzirdējušas un prāts spējis aptvert, laužot visus un ikvienu priekšstatu par to, kādam jābūt death metālam. Unikālais stils un progresīvā jaunrade, attīstoties ar katru albumu, nodrošinājuši Immolation pelnītu līderu vietu. Tekstuāli viņi palikuši uzticīgi sākotnējam kursam: vērsties pret reliģiju, īpaši kristietību. Jaunākajos albumos Harnessing Ruin un Shadows In The Light tiek apcerēti arī politiski temati. Kādā intervijā Immolation vokālists/ basists Ross Dolans, lūgts novērtēt personīgo daiļradi 10 baļļu sistēmā un raksturot ar vienu vārdu katru no albumiem, izdarīja šādus atzinumus: Dawn Of Possesion - 8, vecs, Here In After – 7, savāds, Failures For Gods – 7, dzīvs, Close To The World Below – 8, tumšs, Unholy Cult -9, auksts, Harnessing Ruin – 8, smags, Shadows In The Light – 9, dusmīgs. Kā atzīst paši grupas dalībnieki, viņu mūzika visspēcīgāk iedarbojas tieši koncertos, ko mums noteikti vajag pārbaudīt un izbaudīt!

Melechesh (no ebreju valodas melech – karalis un esh – uguns), black metal grupējums, kura rašanās valsts Izraēla ir krasā kontrastā ar viņu radīto mūziku. 1993. gadā Jeruzālemē nodoties black metālam un ar to saistītām atrakcijām bija visai drosmīga doma. Taču tas nebija šķērslis armēņu/ asīriešu jauneklim Ashmedi savākt domubiedrus un radīt jaunu stilu – mezopotāmiešu metālu, kura galvenā ir idejiskā nostādne ir okultisms. 1995. gadā izdotais demo ieraksts izraisīja galēji pretēju emociju gammu: atzinību no black faniem un ideoloģisko vajāšanu no varas orgānu puses. 1996. gada debijas albums As Jerusalem Burns...Al’Intisar iezīmēja Melechesh virzību radīt kaut ko absolūti nedzirdētu. 1998. grupa savu darbību pārcēla uz daudz brīvdomīgāko Nīderlandi. Nākošajos albumos Djinn un Sphynx, turpinot risināt mitoloģiski okultās tēmas, Melechesh ieguva plašu atpazīstamību visā pasaulē, kļūstot par pirmo Vidējo Austrumu grupu, kas var lepoties ar tāda mēroga panākumiem. Jaunākais veikums albumā Emissaries iznāca 2007. gadā un no jauna apliecināja šīs vienības unikalitāti. Patlaban grupas muzicēšanas stils tiek apzīmēts kā sumerian thrashing black metal. Svaigi noslēgto kontraktu ar Nuclear Blast grupas līderis Ashmedi vērtē kā lielisku platformu attīstībai un iespēju savervēt savos tīklos vēl vairāk dvēseļu. Grupa pievērsusies radošajam procesam un strādā pie nākošā meistardarba.Grupa "Goatwhore"

Amerikāņu metālvienības Goatwhore savdabīgā nosaukuma izcelsme skaidrojama ar grupas paziņas izjūtu gammas raksturojumu pēc komunikācijas ar kādu striptīza dejotāju. Grupas iedīgļi meklējami 1997. gadā, kad trīs Luiziānas puiši no Thibodaux pilsētiņas nolēma pievērsties muzikāliem eksperimentiem vistumšākajā metāla mūzikas stilā. Jau 2000. gadā iznākušais debijas albums The Eclipse Of The Ages Into Black , ieturēts old school satanic black Metal stilā, apliecināja viņu potenciālu. Koncerti ar tādām prominencēm kā Kreator, Nile, Vader sekmēja atpazīstamību un stimulēja jauniem varoņdarbiem. Sekoja izaugsmes ceļš, bruģēts ar nopietnu darbu, talantu un vajadzīgās veiksmes faktoru palīdzību. Divi sekojošie albumi Funeral Dirge For The Rotting Sun un The Haunting Curse turpināja iesāktās tradīcijas, vīriem prezentējot sevi mežonīgi, melni un drastiski.



Dievu zemes Grieķijas pārstāvji ar romantisko nosaukumu Sickening Horror sola muzikālu pavadījumu emociju preparēšanai un izjūtu galējo robežu sasniegšanai.
Grupa savas kopgaitas uzsākusi 2002. gadā, sākotnēji muzikāli ietekmējoties no vecākajiem kolēģiem death lauciņā Cannibal Corpse un Atheist, eksperimentālās grupas Dodheimsgard un arīdzan džeza skaņām. Tekstos iztirzātas zemapziņas un personīgo pārdzīvojumu refleksijas. Debijas albums ar nosaukumu When Landscapes Bled Backwards iznāca 2007. gada vasarā, un tam raksturīgs oriģināls skanējums, kurā ideāli sabalansēts melodiskums un brutalitāte.

Lai mūzika runā par sevi!

Sākums pl. 20.00.
Vaļā no pl. 18.00.

Ieeja Ls 10.
Biļetes koncerta dienā kluba kasē.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
femme_fatale, 06.03.2008. 19:39:26
Komentāra reitings: 1.135

Uz šito ofic!

dveeseliite, 10.03.2008. 16:28:04
Komentāra reitings: 0

uuu jaaa shitiee laabie :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
A handwritten book is a book

Carpetuyf

Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

JohnSax

clockchok.ru <a href=progorod76.ru/elektronnyye-prokhodnyye-Blokpost>progorod76.ru/elektronnyye-prokhodnyye-Blokpost</a> .

ff24e7b/comments_xuoa


ienāktreģistrēties