Sapņu Fabrikā "Westbam"

Anete Brikmane, 18.10.2007., 17:21

3. novembrī Sapņu Fabrikā notiks sen gaidīts notikums, uzstāsies- "Westbam & Friends".

Pasākums būs piesātināts gan saturiski, gan skaņas ziņā.

Kopā ar ievērojamo šovmenu uzstāsies vadošie Latvijas dīdžeji, kuri cieši saistīti ar elektroniskās deju mūzikas kultūru un vēsturi, un ir tās spilgti pārstāvji. Viņus visus, šādā vai tādā ziņā, apvieno vārds "Westbam", taču katrs atsevišķi ir ienesis savu skanējumu mūzikas attīstībā, kura bija ļoti aktuāla 90-tajos gados un ir aktuāla arī šodien.

"Mixmaster AG" & Raitis (Electro/TechnoFunk/Breaks) – pazīstamais 2 dīdžeju tandēms, kuru karjera sākās 1996.gadā. Leģendāro "Frosh" festivālu (1996 & 1997) dalībnieki, kā arī paša grandiozākā 90-to gadu Krievijas elektroniskās mūzikas festivāla – "Vostochnij Udar" (1997) dalībnieki. Starp vārdiem, ar kuriem "Mixmaster AG" & Raitis ir spēlējuši uz vienas skatuves ir: "De La Soul" (US), "Marusha" (GER), "Gus Gus dj-team" (ISL), "Moby" un protams, "Westbam". Būdami starp Latvijas dīdžeju pionieriem, Mix Meistari izstrādāja savu stilu un šodien pierāda, ka DJ-ing var būt oriģināla un interesanta mākslas forma.

"Westbam" – "Mayday". "Members of Mayday". "Love Parade". "Low Spirit".
Viņš nekad neatdarina citus, bet pats rada to, ko atdarina citi. Tas ir viens no tiem retajiem gadījumiem, kad visi atpazīst mūziku un autoru.
Projekta ietvaros mākslinieks uzstāsies ar 2 stundu ilgu setu.

"[Ex] da Bass" – projekta oficiālās radiostacijas European Hit Radio šova "Party Service" veidotājs un "Illegal DJ Team Riga" līderis. Šī būs jau viņa otrā uzstāšanās kopā ar mūsdienu elektroniskās deju mūzikas tēvu. Jāatzīmē, ka 2006.gadā "Baltic Groove Union" sastāvā kopā ar vēl pieciem dīdžejiem, "[Ex] da Bass" pārstāvēja Baltijas valstis "Love Parade" Berlīnē.
"[Ex] da Bass" seta laikā 3.novembrī par vizuālo noformējumu rūpēsies vīdžeji Pe Joke un Kosmoss.

Speciāli pieaicinātais viesis - "Compass Vrubell" (Maskava). Krievijas elektroniskās mūzikas pionieris. Deju kultūras Līderis ir atzīts par labāko DJ-ju bijušajā PSSR teritorijā. Žurnāls "Ptuch" vairāk kārt nominēja "Compass Vrubell" ar titulu "Labākais". Latvijas publikai "Compass Vrubell" ir labi pazīstams, jo tālajos 90-tos DJ piedalījās gandrīz visos nozīmīgos un lielos pasākumos.
Šobrīd, blakus muzikālajai un koncertdarbībai, "Compass Vrubell" vada savu radio-šovu krievu radiostacijā „23ā stunda”– mūsdienu elektroniskās mūzikas apskats un viesi ar oriģinālu muzikālo domāšanu.

3.novembrī Sapņu fabrika pārvērtīsies.
Īpaša uzmanība tiks veltīta vizuālajam noformējumam un vakara atmosfērai.
VJ Linards Kulless (Pasportfriendship.com) un VJ Francis, nodrošinās vizuālo noformējumu pasākumam un demonstrēs savu meistarību mūzikas raidīšana ar video starpniecību.

Visos Biļešu Serviss punktos tirdzniecībā pieejamas VIP un Superior vietas, kā arī interneta biļetes. Sīkāka informācija portālā www.bilesuserviss.lv.
Svarīgi! Pasākumā ieeja no 18. gadu vecuma!

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
best porn

Ludie

Theme site super 000*** rus.hc.lv

exBwCinKKa

<a href=www.win-rar777.com>best coefficient ever</a>

RichardExips


ienāktreģistrēties