"Sanctimony" svinēs 15 gadu jubileju

Deniss Denisenko, 31.10.2009., 22:27

No 19. līdz 21.novembrim Baltijas galvaspilsētu mūzikas klubos notiks jau sestā "Death`n`roll members" pasākuma koncerti, kurā grupa "Sanctimony" svinēs 15 gadu jubileju.

Pasākumos uzstāsies grupas "Rebel Riot" (Rīga) un īpašie viesi "Profane Omen" (Somija).

Šogad, par godu grupas apaļajai jubilejai, uzstāšanās notiks trijās Baltijas galvaspilsētās, pasākumu sēriju atklājot ceturtdien, 19.novembrī "Tapper" klubā Talli nā, Igaunijā. Piektdien, 20.novembrī koncerts notiks klubā "Melnā Piektdiena", Rīgā un pasākumu sērija noslēgsies sestdien, 21.novembrī klubā "Muse", Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.

Grupa  savā 15 gadu jubilejas koncertā, uzstāsies un priecēs savus fanus, ar vairāk nekā stundu garu un plašu programmu, kurā skanēs dziesmas no visiem līdz šim iznākušajiem albumiem, kā arī līdz šim nedzirdētas, jaunas dziesmas no topošā albuma. Lai spilgtinātu Sanctimony uzstāšanos un atzīmētu "Death`n`roll members" pasākuma sesto gadskārtu, tiek gatavots īpašs gaismu šovs un skatuves noformējums. 
Koncertos uzstāsies arī jaunā, bet popularitāti iemantojusī grupa "Rebel Riot", kura spēlē hard rock un heavy metal stilā. Koncertu sēriju kuplinās arī īpašie jubilejas pasākuma viesi - somu grupa "Profane Omen". Grupa spēlē smagu, spēcīgu mūziku un 2007.gadā Somijā atzīta par gada labāko jauno grupu. "Profane omen" ir ierakstījusi vairākus demo albumus, kā arī divus pilnmetrāžas albumus, no kuriem pēdējais "Inherit The Void" 2009.gadā izdots ierakstu kompānijas "Playground" paspārnē.

"Death`n`roll members" pasākums ir iedibināta grupas "Sanctimony" tradīcija. Tajā ik gadu rudenī, kad grupa svin dzimšanas dienu, tiek pulcēti death’n’roll mūzikas piekritēji un aicināti uzstāties grupas draugi no citām mūziķu apvienībām, kā arī grupas, kuru mūzika patīk pašiem Sanctimony dalībniekiem. Šoruden grupa "Sanctimony" svinēs 15 gadu jubileju un atzīmēs "Death`n`roll members" pasākuma 6. gadskārtu.

"Death`n`roll members" pasākumam izveidoti arī speciāli T-krekli ar pasākuma simboliku.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Kaspars Derjagins, 31.10.2009. 23:19:01 (ip:212.93.100.151)
Komentāra reitings: 0.006

ak dies' kā dzers! uh kā lustēsies'!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties