Rudenīgas ieskaņas "Mojo Cafe"

Arturs Orenits, 01.09.2009., 22:38

Šī nedēļa "Mojo Cafe" būs tiešām pilna dažādu muzikālu notikumu.

Šodien "Mojo Cafe" muzicēs grupa "The Pictures".

Grupas "The Picture" darbības sākums rodams 2006.gadā, kad Aināra Mielava darbības rezultātā, Naurim radās idejas dzirksts, kura kvēlojot iekvēlināja arī Kasparu. Tieši Valentīndienas vakarā, ideja par grupu "The Picture" tika radīta.
Sākotnējais grupas nosaukums, laikam ejot, mainījās, tā iegūstot jaunu apzīmējumu tai mūzikai, kas tiek radīta. Tā nu jau vairāk kā trīs gadus latviešu puiši iekustina klausītājus, skanot citādākam britrokam, kuru daudzi dēvē arī par latroku (latviešu roku), ko pazinējs pat neatpazīst, jo tas ir īpašais "The Picture" roks – skaņa, akordi un mūzikas salikums, kas katram klausītājam ļauj saklausīt to, ko viņš vēlas, uztvert to tā, kā viņš vēlas. Sākums 21:00

Ceturtdien, trešajā septembrī muzicēs "Yu-Hsuan LIN" no Taivānās, izpildot dažādu populāru dziesmu kaververisjas ģitāras skanējumā.

Patreiz mākslinieks dzīvo un mācās kopā ar savu sievu Parīzē par īsfilmu producentu un tērpu mākslinieku. Yu-Hsuans ir rakstījis mūziku jau no 16.gadu vecuma.

Piektdien Dj Carlo un perkusionists Mr.Deko

DJ Carlo ir viens no nedaudzajiem dīdžejiem Latvijā, kurš kopš 2000. gada pārstāv un attīsta Latino funk, Latino jazz , Latino hip hop mūzikas stilus. Taču pēdējā laikā DJ Carlo sirdslieta ir indiešu mūzikas ritmi, kā arī Brazīlijas un Āfrikas mūzika, tādējādi radās lieliska sadarbība ar perkusionistu Mr.Deko. Klausamies! Sākums 22:00

Sestdien dj sets no Dr.Mojo Man un leģendārā Kaspara Bindemaņa.

Lieliska dj sadarbība apvienojot roku ar pozitīvu ballīšu mūziku. Šis duo jau vairākkārt ir pierādījis, ka spēj radīt īstu deju un ballītes atmosfēru jebkurā vietā.
Sākums 22:00
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
The_Picture (xeksa@inbox.lv), 02.09.2009. 06:10:03 (ip:195.62.147.85)
Komentāra reitings: 0

"The Picture" nevis "The Pictures" ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties