Festivālā "Rock'n'roll visām paaudzēm" Liepājas jaunā paaudze.

Irita Kalēja , 07.08.2007., 16:29

Šā gada 17.augustā, Liepājas koncertestrādē "Pūt' vējiņi" festivālā "Rock'n'roll visām paaudzēm" bez pazīstamiem un populāriem Latvijas mūziķiem piedalīsies arī Liepājas jaunā muzikālā paaudze.

Festivālu plkst.18.00 atklās tie Liepājas bērni un jaunieši, kuri jūnija sākumā izturēja atlases kārtu klubā "Pablo". Viņu vidū būs jau daudzkārt ne tikai Liepājā un Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām, sevi pierādījušu pedagogu Igetas Gaiķes un Dzintras Orbas audzēkņi, kā arī bērni, kuri dziedāšanas un instrumentu spēles mākslu apgūst pie pagaidām vēl ne tik populārām skolotājām. Jaunākajai festivāla solistei Katrīnai Kabiņeckai ir tikai 8 gadi un viņa festivālā dziedās Lingas dziesmu „Nāc dejot” kopā ar grupu "Cacao". Vēl ar iepriekš minēto mūziķu apvienību uzstāsies Sintija Briķe (13 gadi), Džeina Stepiņa (11 gadi) un Miks Vītols – Vītoliņš (13 gadi). Ar grupu "Credo" sadziedāsies Laura Teivāne (16 gadi), Līga Miteniece (13gadi), Andris Ošenieks (11 gadi) un bērnu un jauniešu popgrupa „Tev un Man”. Savukārt, Sabīne Grase (10 gadi), Elīna Bojarkina (11 gadi), Emīls Balceris (15 gadi), Sabīne Oskirko (16 gadi) un Arturs Zvirbulis (18 gadi) savu muzikālo priekšnesumu izpildīs kopā ar Ainaru Virgu un "Ivo Fomins Band". Bez tam, pilnīgi jauns atklājums klausītājiem būs grupa - Oskars Zikmanis, Kristaps Liepa, Guntis Freimanis, Kristaps Šēnbergs un Miks Saulītis – ar savu Fēliksa Ķiģeļa dziesmas "Vējā" interpretējumu.

Jauniešu koncertu festivālā "Rock'n'Roll visām paaudzēm" būs iespējams noklausīties arī sēdvietās, taču to skaits ir ierobežots un nav numurēts, tādēļ festivāla organizētāji visus potenciālos apmeklētājus lūdz uz koncertu ierasties savlaicīgi.

Papildus informācija:
www.festivals.777hp.com

Biļešu iepriekšpārdošana „Biļešu Serviss” kasēs visā Latvijā, www.bilesuserviss.lv
kā arī pirms pasākuma koncertestrādes „Pūt, vējiņi” kasē.

Biļešu cena iepriekšpārdošanā sākot no 4,-ls, pensionāriem un bērniem līdz 10 gadiem 3,-ls.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Szia, meg akartam tudni az árát.

Robertunsab

Hi, roeddwn i eisiau gwybod eich pris.

RobertSax

In Etsy, Shopify Pinterest+SEO + artificial intelligence give high sales results

Evelynfus


ienāktreģistrēties