"Ritma Institūtam" izlaidums

Agnese Nikolajeva, 24.03.2009., 21:31

Šo sestdien plkst.21.00 "Meta-kafe" notiks jau sestais "Ritma Institūta" izlaidums, šajā reizē vokālās klases un padziļināto Dj grupu studentiem.

Pasākumā spēlēs "Ritma Institūta" pasniedzēji – DJ Ai-Va, DJ Rudd, DJ Green, kā arī "Ritma Institūta" jaunie DJ talanti - Sunset Girl, Bass Bloom, Franko Vega, Sundquist, Rix Woof, Foxy Mandy, Zundinsh, Lux Intelligent un vokālās klases studenti.

2005.gadā atklātais "Ritma Institūts" ir vienīgā akreditētā modernās mūzikas skola Baltijas valstīs, reģistrēta LR Izglītības un zinātnes ministrijā. "Ritma Institūts" atšķiras no ierastajām skolām un kursiem – pasniedzēji un audzēkņi ir draugi, padoms un atbalsts tiek sniegts arī pēc mācību beigšanas. Tā kā "Ritma Institūts" ir ne vien mācību un treniņu centrs, bet arī jauniešu organizācija, kas regulāri organizē un piedalās dažādos pasākumos, jaunajiem māksliniekiem tiek dota praktiska iespēja parādīt sevi publikas priekšā.

Šobrīd tiek īstenotas sekojošas mācību programmas: CD un Vinil DJ, vokālā klase, digitālā producēšana, radio DJ, ķermeņa ritmika, elektroniskās mūzikas taustiņinstrumentu klase. Semestra beigās studenti saņem sertifikātu par programmas apguvi, kas liecina par oficiāli atzītas programmas apgūšanu. Līdz šim "Ritma Institūtu" absolvējuši vairāk kā 400 studenti, viņu vidū arī šobrīd populārā DJ apvienība Spinhouse.net, Milkmagic, DJ Krist Winter u.c..

Interesentiem iespējams pieteikties jaunajām mācību grupām.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
thebest (kicker@pentagons.lv), 27.05.2009. 07:38:50 (ip:194.19.240.56)
Komentāra reitings: 0

[ uz ziņu sarakstu ]
shitas patika visvairaak

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties