Raimonds Pauls aicina uz "Raiskumu pēc draiskuma"

Jānis Penka, 11.06.2007., 20:05

Arī šogad Raimonds Pauls aicina uz centrālo Līgo nakts pasākumu Latvijā.

Vēl nebijuša vēriena līgošana uz veselām trim skatuvēm notiks grandiozajā zaļumballē “Draiskums Raiskumā” Cēsu rajonā pie Raiskuma ezera, kur pirms 27 gadiem tika filmēts “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”. Lustīgu līgošanu garantēs “Labvēlīgais tips”, Normunds Jakušonoks un Daiga Petkeviča, Liene Šomase un Jānis Moisejs, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, “Dakota”, “Rīgas Viļņi” un citi.

Zaļumballi vadīs allaž asprātīgais Fredis, kurš šogad iejuties arī pasākuma scenārista lomā. Kopā ar viņu uz lielās skatuves draiskosies Leļļu teātra aktieri Santa Didžus, Edgars Lipors un Dace Vītola.

“Šī būs visnotaļ garda zaļumballe, jo visas lietas vārīsies ap pasākuma centrālo tēmu – senlatviešu ķēķi. Būs gan cūku bēres, gan brokastis gultā, gan pavāru šovs. Lai skatītājiem nebūtu jāapmierinās tikai ar siekalu tecēšanu, ikvienam jābūt draiskā noskaņojumā gatavam nonākt uz skatuves. Kā vēsta kāds ticējums, kas Jāņu naktī uz skatuves bijis, tur sabūs visu gadu,” zina stāstīt Fredis.

Līgo dienā jau no paša rīta Fredis pirmoreiz izmēģinās savus spēkus, lai pieslēgtos satelītam un iejustos ziņu reportiera lomā, LNT tiešajā ēterā atspoguļojot vērienīgos sagatavošanās darbus Raiskuma ezera krastā.

Koncerta scenogrāfe Maija Jansone, plašāk pazīstama arī kā “Lielā Brīnumzemes šova”, “Dziesmu dueļa” un “Zelta ģimenes” scenogrāfijas autore, ir pārliecināta, ka šī būs iespaidīgākā Līgo nakts skatuve Latvijā. Īpaši šī gada Jāņu naktij veidotās 40 m garās skatuves celtniecība sāksies jau divas dienas pirms pasākuma.

Pirms koncerta plkst. 19:00 uz lielās skatuves “Pie Maestro” notiks “Kinokoncerts” – uz lielajiem ekrāniem varēs vērot skaistākās dziesmas no latviešu kino zelta klasikas – “Vella kalpiem”, “Melnā vēža spīlēm” un daudzām citām kinofilmām.

Raimonda Paula vērienīgo Līgo programmu četrās daļās ievadīs bērnu ansamblis “Dzeguzīte”.

Dziesmas un dejas no “Skroderdienām Silmačos”, “Īsas pamācības mīlēšanā” un citām iemīļotām teātra izrādēm izpildīs koris Aināra Rubiķa vadībā un deju kolektīvs Jāņa Purviņa vadībā.

Retro daļā patīkamu atkalredzēšanos sola Viktors Lapčenoks. Paula “vecos gabalus” izpildīs arī Normunds Jakušonoks un Daiga Petkeviča.

Uzveduma noslēdzošo daļu Maestro uzticējis viņa atklātajiem talantiem Lienei Šomasei, pazīstamai arī kā Lenii, un Jānim Moisejam, kuri izpildīs programmu no jaunā albuma “Pasaule ir skaista”.Norises vieta

Lustīgu dejošanu visu nakti uz lielās skatuves turpinās ballīšu karaļi “Labvēlīgais tips”, kantrī muzikanti “Dakota” un neatvairāmās balss īpašnieks Žoržs Siksna.

Lielajai skatuvei alternatīvu līgošanu piedāvās teltis “Aldara krogs” un “Draiskuma kultūras nams” ar kopējo platību 1500 m². Šlāgerteltī “Aldara krogs” uzstāsies grupa “Rīgas viļņi”, Liene Šomase ar grupu, kā arī “Zelta vilks” – grupas “Dzelzs vilks” īpašais Līgo nakts sastāvs. Teltī “Draiskuma kultūras nams” līdz pat rītausmai notiks 100% latviešu zelta diskotēka, kuru piedāvās vadošie pašmāju mūzikas dīdžeji.

Raiskuma pagasta padome informē, ka ceļa posms “Dimdas-Raiskums” pie “Bieku” mājām tiks slēgts 23.jūnijā plkst. 8:00 no rīta, līdz ar to, lai nokļūtu Raiskumā jābrauc caur Auciemu. Tā kursēs arī satiksmes autobusi un izkritīs pieturvieta “Pamatskola”. Maksas autostāvvietu nodrošināšanai tiks slēgts ceļa posms no Mellupītes līdz Dimdām. Pasākuma apmeklētājiem, lai novietotu automašīnas Raiskuma centrā un norādīto ceļu nomalēm, būs jānopērk autostāvvietas biļete.

Grandiozo Līgo nakts zaļumballi “Draiskums Raiskumā” organizē Platforma Records un L.Tips sadarbībā ar Hipotēku banku. Līgos arī Aldaris! Zaļumballi atbalsta Cēsu rajona padome. Tiešraidi piedāvā LNT.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un pirms pasākuma, cena – 3 Ls.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
rudolfs (skater182@inbox.lv), 19.06.2007. 17:51:38 (ip:78.84.120.26)
Komentāra reitings: 0

fosh paartijs laikam bus

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties