Kluba "Pulkvedim neviens neraksta" telpās -"We love danscotheek"

"Danscotheek" komanda, 02.04.2008., 20:55

Galvu reibinošas projekcijas un mazliet vājprātīga mūzika - un nevajag doties nemaz tik tālu, lai jūsu ķermenim pārskrietu patīkamas tirpas.

Tāpat kā uz iepriekšējām mežonīgajām ballītēm, arī šoreiz "Danscotheek" komanda būs atvedusi kādu ārzemju viesi - Hariju Ākstu (Harry Axt) no Berlīnes. Komentēt mākslinieku būtu lieki, jo pseidonīms izsaka visu! Puikas uzvelk savas labākās kleitas, dāmas - kovboju zābakus, un tiekamies ballītē.

Harrijs ir patiesi apbrīnojams mākslinieks visās savās izpausmēs, dēvēts par vienu no savas scēnas uzlecošajām zvaigznēm – kļuva plašāk pazīstams 2004. gadā , pievienojoties "Grand Petrol Recordings" apvienībai, kurā veiksmīgi darbojās tādi makslinieki , kā Jan Driver, Oliver $, "Siriusmo", "Bolt" un "Driver Seed".

Harrijs ir strādājis kopā ar Holgi Star,Daniel Steinberg, Heinrichs & Hirtenfellner, Dave Taridda, Jan Driver un daudziem citiem talantīgiem māksliniekiem.

2005. gadā nāca klajā viens no pirmajiem Harrija hītiem, kurš iekaroja daudzu klausītāju simpātijas - „Harry Axt - spielt auf der Schnorchelsäge”. Otrs skaņdarbs, kurš nesa viņam ne mazāk slavas, arī izdots zem Grand Petrol Recordings leibla - Harry Axt - rettet die Welt”, šo skaņdarbu iemīlēja daudzi pasaules techno dj`i un šīs mūzikas cienītāji. Nākamais skaņdarbs - Magik/karkhauer, kas tika izdots 2007. gada janvārī kļuva par hītu visā pasaulē.

Harry Axt stāsta, ka viņa radītā mūzika ir ļoti iecienīta uz visām 12 planētām mūsu Saules Sistēmā. Daudzi citplanētieši (Ufo’s) izmanto viņa radīto mūziku, lai sazinātos ar apkārtējām galaktikām un planētām. Harry’s ir kontaktējies ar daudziem saviem draugiem no citām planētām un tuvākājā nākotnē viņš plāno uzrikot vairākas intergalaktiskas ballītes visā Visumā.

Tas būtu īss vēstijums no šī viennozīmīgi apbrīnas vērtā mākslinieka.

Protams, neiztikt bez Danscotheek rezidenta Kris Hovel, kurš ir jau neatņemama Rīgas naktsdzīves sastāvdaļa, kā arī gaidiet īpašu dj set no Minipower dj`iem – Ivars Mednis un Dv5 - back2back.

Gus Ostrovsky,Kārlis Stiģis un Popoff parūpēsies par acīm baudāmām projekcijām visas nakts garumā.

Bacardi room – visas nakts garumā Jūs priecēs latvijas dižākie Mixmeisteri – Ag & Raitis no Soul Power, šie vīri ir spēks - vārda vistiešākajā nozīmē.

Ieeja klubā no 21 gada vecuma.

Ieejas biļetes līdz 00:00 – 4Ls, pēc – 5Ls

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties