Prāta Vētras noslēguma koncerts Mežaparkā

Aija Garoza, 09.08.2008., 10:55

9. augustā Mežaparka Lielajā estrādē notiks pēdējais - Prāta Vētras tūres "Tur kaut kam ir jābūt" noslēguma koncerts.

Organizatori informē, ka, lai regulētu satiksmes kustību un automašīnu stāvlaukumu kārtību Mežaparka apkārtnē, sestdien, 9. augustā jau no plkst. 7.30 līdz plkst. 00.30 būs aizliegta transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu (izņemot transportlīdzekļus ar pasākuma organizatoru izsniegtajām speciālajām caurlaidēm) Ostas prospektā, posmā no Mīlgrāvja ielas līdz Mores ielai; Meža prospekta posmā no Ezermalas ielas līdz Varoņu ielai; Kokneses prospekta posmā no Meža prospekta līdz Siguldas prospektam, kā arī Mežaparka teritorijā, izņemot pasākuma organizatoru speciāli norādītajās autostāvvietās.

Pirmo reizi pēc Lielās estrādes rekonstrukcijas skatītāju autotransportam tiks atvērta autostāvvieta “Lielā pļava”. Skatītājiem iebraukšana šajā autostāvvietā būs no Januševska prospekta puses, sekojot norādēm.

Koncerta organizatori sadarbībā ar uzņēmumu Rīgas Satiksme organizē arī papildus tramvaju sastāvus, kas kursēs no centra (Radioloks) līdz Mežaparkam un vēl stundu pēc koncerta beigām – uz centru. Plānotais tramvaju kustības intervāls – 3 – 4 minūtes.

Organizatori informē, ka pirms koncerta Mežaparka teritorijā no Zoodārza līdz estrādei un atpakaļ savā parastajā maršrutā kursēs parka vilcieniņš. Šo transporta līdzekli iesakām izmantot apmeklētājiem ar maziem bērniem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī veciem cilvēkiem. Brauciena cena 2Ls (pieaugušajiem) un 1 Ls (bērniem).

Koncerts Mežaparka Lielajā estrādē sāksies plkst. 20.30, ieeja no plkst. 17.30. Ieejai koncerta teritorijā tiks izmantoti 4., 5., 6., 7., un 8. vārti. Visos šos vārtus varēs izmantot gan e-biļešu īpašnieki gan cilvēki ratiņkrēslos.

Pie Mežaparka Lielās estrādes tiks izvietotas divas biļešu kases. Stāvvietu biļešu cena, pērkot koncerta norises vietā, būs Ls 20.

Organizatori lūdz visus apmeklētājus pievērst uzmanību koncerta ieejas biļetēs norādītajiem nosacījumiem un ierobežojumiem. Jau ziņojām, ka pasākuma teritorijā būs aizliegts ienest lietussargus. Tas tiek darīts drošības apsvērumu dēļ un lai lietus gadījumā atvērtie lietussargi netraucētu cilvēkiem baudīt koncertu. Ja tomēr lietus līs, apmeklētāji tiek aicināti ņemt līdzi lietusmēteļus vai jakas. Lietusmēteļus pietiekošā daudzumā būs iespēja iegādāties arī pasākuma norises vietā.

Bērni līdz 6 gadiem (ieskaitot) koncertu drīkst apmeklēt bez maksas, vecāku pavadībā. Tā kā pasākums ilgs līdz plkst. 24.00, jaunieši vecumā līdz 16 gadiem pasākumu drīkst apmeklēt pieaugušo pavadībā.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
AicisAicis, 10.08.2008. 10:13:28 (ip:80.232.240.159)
Komentāra reitings: 0

Viņš jau bija.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties