Pieteikšanās 11.starptautiskā festivāla Saulkrasti Jazz 2008 meistarklasēm

www.saulkrastijazz.lv, 13.06.2008., 11:40

Ir sākusies pieteikšanās uz 11. starptautiskā džeza festivāla Saulkrasti Jazz 2008 meistarklasēm, kas norisināsies Saulkrastos no 28. jūlija līdz 3.augustam.

Festivāla meistarklasēm aicināti pieteikties bērni un jaunieši vecumā no 8 līdz 25 gadiem. Pieteikšanās festivālam norisināsies līdz 1.jūlijam, tomēr, ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu meistarklasēs un jauno džeza mūziķu interesi par festivālu, festivāla organizatori aicina pieteikties festivālam pēc iespējas savlaicīgāk. Spēlētprasmes līmenis nav būtisks, tomēr, lai no meistarklasēm gūtu vēlamo efektivitāti, meistarklašu dalībniekiem būtu vēlamas pamatiemaņas sava instrumenta spēlē.

Darbs nedēļu ilgajās festivāla radošās darbnīcas meistarklasēs pieredzējušu džeza mūziķu vadībā jauniešiem sniedz iespēju muzikāli pilnveidoties, apgūstot jaunas nianses sava instrumenta spēlē, spēles tehnikā, kā arī iegūt neatsveramu pieredzi, muzicējot izveidotajos combo un ļaujoties spontānām improvizācijām kopā ar nometnes pedagogiem un citiem mūziķiem jam session, kas seko festivāla ikvakara koncertiem.

Festivāla norises vieta arī šogad ir atpūtas komplekss “Minhauzena Unda”, Saulkrastos, Ainažu ielā 74, kur festivāla radošās nometnes dalībniekiem būs iespēja izglītoties sitaminstrumentu, vokāla, ģitāras, basa, taustiņinstrumentu un pūšamo instrumentu meistarklasēs:

Festivāla meistarklases vadīs:

Sitaminstrumenti - Bilijs Hārts (Billy Hart, ASV), Gulijs Briems (Gulli Briem, Islande);
Vokāls - Inga Bērziņa (Latvija) & Dženeta Lovsone (Janet Lowson, ASV), Norberts Gotšalks (Norbert Gottschalk, Vācija), Anete Gīsrigla (Annette Giesriegl, Austrija);
Ģitāra - Georgs Jantšers (Georg Jantscher, Austrija)
Taustiņinstrumenti - Feriala Karamat Ali (Ferial Karamat Ali, Surinama, Nīderlande), Stefans Hekels (Stefan Heckel, Austrija);
Bass - Heiri Kēncigs (Heiri Känzig, Šveice);
Pūšamie instrumenti - Karlhaincs Miklins(Karlheinz Miklin, Austrija), Ilona Kudiņa (Latvija, ASV)

Arī šogad festivāla meistarklašu dalībniekiem, atkarībā no viņu vēlmēm un iespējām festivāla nometnes laikā būs iespējams apmesties viesnīcā, teltīs vai apmeklēt festivāla meistarklases kā brīvajam klausītājam.

Festivāla noslēgumā sestdien, 2.augustā notiks meistarklašu audzēkņu koncerts Saulkrastu estrādē, kad tiek atrādīta nedēļas laikā gatavotā koncertprogramma un uz koncertu tiek aicināti vecāki, draugi un visi interesenti. Dažiem jaunajiem mūziķiem tā ir lieliska iespēja gūt pirmo pieredzi uz lielās skatuves.

Informācija par meistarklasēm un pieteikšanās kārtību atrodama festivāla mājas lapā www.saulkrastijazz.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties