Sākas pieteikšanās mūzikas festivālam "Blieziens 2006"

Artūrs Cukurs „Blieziens 2006” sabiedrisko attiecību koordinators, 08.05.2006., 20:41

Šī gada 29. jūlijā Mazsalacā notiks jau astotais mūzikas festivāls "Blieziens", kas katru vasaru gleznainajā Lībiešu pilskalna estrādē pulcē gan mūziķu jauno paaudzi, gan jau pieredzējušus māksliniekus, lai priecētu muzikālas atpūtas cienītājus no visas Latvijas.

"Blieziens" logoKopš pagājušā gada "Blieziens" vairs nerīko konkursu jaunajām grupām, kas tradicionāli notika festivāla pirmsākumos. Pasākuma rīkotāji vēlas apmeklētājiem piedāvāt labu atpūtu - klausīties interesantu mūziku kopā ar lieliskiem cilvēkiem, izvairoties no nevalodām un negatīvām emocijām, kas parasti pavada šādus konkursus. Tādēļ festivāls nosacīti ir sadalīts divās daļās – dienas koncertā, kurā ir iespēja uzstāties mazāk pazīstamiem kolektīviem un vakara koncertā, kad sāk bliezt jau pieredzējuši mākslinieki no Latvijas uz ārzemēm.

Festivāla organizatori aicina Latvijas jaunās grupas un izpildītājus pieteikties šī gada dienas koncertam, līdz 1. jūlijam sūtot demo ierakstu un informāciju par muzikālo kolektīvu uz adresi Rūjienas iela 1, Mazsalaca, LV-4215 ar norādi Mazsalacas pilsētas KC - Blieziens 2006. Pieteikumā jāiekļauj pieteikuma anketa, uz atsevišķas lapas grupas apraksts un foto, kā arī vismaz trīs dziesmu demo ieraksts CD formātā.

Atlases finālisti tiks paziņoti 7. jūlijā.

BlieziensSākot ar 1999., katru gadu vasaras beigās Mazsalacā, Lībiešu pilskalna estrādē pie Salacas notiek mūzikas festivāls Blieziens, kurš ir populārākais šāda veida brīvdabas festivāls Ziemeļvidzemē un kurš ar katru gadu aug gan pasākuma kvalitātes, gan apmeklētāju skaita ziņā. Iepriekšējos gados "Bliezienā "piedalījušās tādas Latvijā pazīstamas grupas kā Pienvedēja Piedzīvojumi, R.A.P., Dzelzs Vilks, Z-Scars, The Mundane, Meldra, Gain Fast u.c. – kopā pavisam ap 150 dažādu grupu un izpildītāju.

Par iespējām uzstāties šī gada "Bliezienā" jau interesi ir izrādījušas vairākas grupas no Zviedrijas. Arī iepriekšējos gados festivālu muzikāli ir kuplinājuši pārstāvji no ārzemēm – Norvēģijas, Vācijas un Lietuvas.

Sīkāka informācija par festivālu Blieziens 2006 - Armands Teviņš – +371 2 6277077 – tp@apollo.lv – www.blieziens.lv.

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab

Top Sites for article Post theheraldnewstoday.com theindependentnewstoday.com theirishtimesnewstoday.com theirishtimestoday.com themetronewstoday.com themirrornewstoday.com Dont hasiate to contact us

Jeremysiz


ienāktreģistrēties