
Pavasara koncerts Andrejsalā
Dmitry Odinoky, 26.02.2010., 21:56Laiku pa laikam gaisā jau uzvirmo pavasara aromāts, dvēsele arvien vairāk alkst lirikas, prāts nesas uz vieglprātīgu rīcību.
Ziema pamazām atkāpjas. Dzīve šajā pilsētā tūlīt sāks atmosti
es un mēs ļoti vēlamies šo procesu paātrināt!
5. martā mākslinieciskā darbnīca "Orbīta" ielūdz jūs uz koncertu – atpūtas vakaru ":Dobro", lai kopā ar grupām "DaBa", "Forshpil" un "Kaķis maisā" sajustu plaukstošo pavasara noskaņu. Mājīgā un omulīgā atmosfērā pēc koncerta varēs noskatīties filmu "Happy-Go-Lucky".
Tēju, kafiju un ko stiprāku sarūpēs "Coffee Time" vagoniņš.
Laiks: 20:00
Ieeja: 2 Ls
Vieta: Andrejostas 4, korpuss 15
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.
RobertSax
Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены РадиоактивностьJamesenefs
полный цикл обработки в одном производстве;WarrenJoula
