Solīds pasākums klubā "Depo" gandrīz Latvijas radio 2 stilā

Guntis Vanags, 18.06.2007., 06:52

20. jūnijā jau otro reizi klubā "Depo" aicina uz Solīdu pasākumu, pirmo reizi tas notika pirms Ziemassvētkiem, nu visi tiek aicināti būt solīdiem pirms Līgo svētkiem.

Šoreiz pasākums tiek rīkots gandrīz vai Latvijas radio 2 stilā – skanēs daudz dziesmas latviešu valodā, kurām visi aicināti dziedāt līdzi.


Uz pasākumu visi aicināti ierasties ļoti solīdi, derēs tradicionālais uzvalks kungiem, kostīms – dāmām. Sakarā ar tuvajiem svētkiem tērpos ieteicams ieviest nacionālos motīvus, piemēram, prievītes, derēs arī LR2 stilam tuvie džinsu krekli kopā ar ādas vestēm un, protams, arī latviešiem tuvās kovboju cepures.


Tā kā svētku sakarā gaidāms liels alus patēriņš, ieteicams līdzi ņemt siera rituli vai groziņu ar pīrādziņiem. Ierodoties ar tiem jums garantēta atlaide no ieejas maksas.


Lieki teikt, ka šādā pasākumā visi uzvedas tikai solīdi, neviens nelieto rupjus vārdus, vēršoties pie citiem lieto uzrunu „kungs”, „kundze”, tāpat stingri ievēro citus pieklājības likumus.


Galvenais vakara notikums būs latviešu kulta grupas 7 Pieauguši vīrieši uzstāšanās, publika jau labu laiku cītīgi atkārto dziesmu vārdus, kā arī piestrādā pie dažādām līgošanās kustībām, lai pilnasinīgi varētu izbaudīt tautai mīļo mākslinieku uzstāšanos.


Uzmanības vērtas ir abas grupas, kurām uzticēts iesildīt lielos māksliniekus. KGDJ latviešiem netradicionālā blūza stilā aizskars dažādas nopietnas tēmas, toties šīs vasaras lielākais atklājums Latvijas pop scēnā - grupa Seksuālie fanātiķi sola visus satriekt ar savu „bezpreģela” šovu. Absolūts frīstails, dziesmas rodas momentāli uz vietas, dziesma var būt par jebko, dzirkstošs, jautrs koncerts, nenokavējiet šo uzstāšanos varbūt jau nākamo reizi viņi būs kļuvuši nopietnāki vai arī viņi vairs nevarēs patērēt alkoholu tik lielos daudzumos.


Arī deju zālē stils tiks ieturēts – neiztiks bez kāda „šīberīša”, arī latviešiem tradicionālajām līnijdejām, noteikti daudz dziesmas latviešu valodā, arī tās, kuras kāda vēl līdz šim neatklāta datorprogramma katru gadu lielos daudzumos saražo Latvijas radio 2 vajadzībām, nu tās, kur uz pumpīga sintezātoriņa ritma dažādos kontekstos tiek piesaukti „līgo” un „Jānis”.

Dj Guntis – dažādas dejas, arī šis tas no LR2.

 
Ierašanās baltos kreklos, blūzēs, prievītēs, ņemot līdzi Jāņu zāles.


Ieeja 3 Ls/ 4 Ls pēc 22.00, atlaide 2 Ls, ja tev līdzi siera ritulis vai groziņš ar pīrādziņiem.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties