Pārliecinoša un drūma debija

Grupa "Frailty", 12.05.2008., 20:35

"Frailty" debijas albumu "Lost Lifeless Lights" izdevusi un pasaulē izplata Krievijas ierakstu kompānija "Solitude Productions", kas orientējas tikai uz doom metal mūzikas stilu.

"Frailty" – eksperimentāla doom metal grupa savas gaitas uzsākusi 2003.gadā, meklējot savu stilu, grupa skanējumā apvienojusi elementus no death un black metal ar majestātisku un smagu funeral doom skaņu, sasniedzot interesantu rezultātu: grupas mūzika ir melodiska, brutāla un skaudra izmisuma pilna vienlaikus.

Tekstos skarti zemapziņas un dvēseles pārdzīvojumi, nāve, izmisums, skumjas, sāpes, tukšums un vājprāts.

Grupas panākumu atslēga daļēji slēpjas koncertos – emocionāli skumjais, aizkustinošais melodiskums un metāliski graujošais skaņas mūris.

Pēc lieliskās publikas reakcijas pagājušā gada Metalshow open air festivālā Latvijā, grupa sniegusi vairākus pārliecinošus koncertus – kopā ar Soundarcade, Vic Anselmo, Heaven Grey Rīgā, Lietuvā, iesildot itāļu gothic metal leģendas Novembre, Maskavā – kā headline grupa Doomsday festivālā, albuma prezentācija arīdzan notika Maskavā, starptautiska doom metal mūzikas festivāla ietvaros, kopā ar doom metal žanra leģendām – Esoteric (Lielbritānija), Worship (Vācija), Swallow The Sun (Somija), Comatose Vigil (Krievija), Mournful Gust (Ukraina).

Albuma prezentācijas koncerts Rīgā notiks 16.maijā, klubā „Melnā Piektdiena” , plkst. 18:00.

The Black Tea - salīdzinoši jauna grupa, kas spēlē psihodēlisku, post indie roka sajaukumu, ko paši dēvē par dream rock.

Tesa - eksperimentāls post hc / sludge trio. Grupa, kuras vārds neprasa komentārus zinātājiem. Grupa, kas koncertē ļoti daudz pa visu Eiropu.
Grupa, kas izdevusi divus albumus un šobrīd strādā pie trešā.

Frailty – drūmākie un depresīvākie, vienīgā doom metal stila grupa Latvijā, kas šo koncertu pēc albuma prezentācijas Maskavā nodēvējuši par –
„Nekur nav tik labi, kā mājās, nekur nav tik labi, kā uz skatuves un mūzika inflācijas nomāktiem, no ikdienas nogurušiem cilvēkiem” (Frailty)

Dark The SunGrupa "Tesa"s - melodisks metāls no Somijas jeb skaistas klavieru melodijas un tumši vokāli. Melodisks metal, ar gotisku atmosfēru, ar somiem raksturīgo atdevi un sievieti bassģitāristi. Debijas cd „In Darkness Comes Beauty” izdots pagājušā gada nogalē Firebox leibla paspārnē un jau guvis atzinību visā pasaulē .
Grupa viesojas Latvijā tikai ar diviem koncertiem.

Vic Anselmo - pretrunīgi vērtētā, stila rāmjos grūti ieliekamā, ar specifisku balsi un savdabīgu izskatu. Gotiskie elementi, teatrālie tērpi koncertos.
Par sapņiem un sapņu pasauli. Bet sapņi mēdz būt tik dažādi..

Year Zero – progressive dark metal grupa, kas gothic ietekmes lēnām aizstāj ar progressive elementiem,
savu skanējumu bagātinot papildus ar sievietes vokālu un elektrisko vijoli,

Bloodstone - thrash / melodic death metal grupa, labāko thrash metal tradīciju turpinājums mūsdienās, pēc sastāva izmaiņām, šobrīd gatavojas ierakstīt demo.

Vakara noslēguma daļu papildinās Dji – Masque, Nazhrath, Deathless, Hellhammer, Dr.Scarons un Vj Haralda Strapāna videoprojekcijas.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Scarons, 12.05.2008. 21:25:33 (ip:84.237.232.117)
Komentāra reitings: 1.474

bildiitee gan nav Dark The Suns, jo vinjiem sieviete basu rukaa, bildee Soundarcade.
he hee.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties