Otrajā "Garāžas duelī" uzvaru gūst "Laime Pilnīga"

"Rock’n'Riga", 23.03.2009., 12:30

Piektdien R’n’R norisinajās kārtējais "Garāžas duelis", kurā grupas publikas simpātijas cenšas iekarot spēlējot leģendāru rokgrupu kaverversijas.

Šoreiz sacentās grupas "Intense" un "Laime Pilnīga". Dueli uzsāka "Intense" ar "Black Sabbath" grāvēju "Paranoid", savukārt "Laime Pilnīga" pretī lika kolosālu aranžiju "Kiss" hītam "I Was Made For Loving..." un nešaubīgi uzvarēja pirmajā raundā. Otrs ra"Laime Pilnīga"unds tika atvēlēts balādēm un "Intense" uzstājās ar "Metallica" "The Unforgiven", savukārt "Laime Pilnīga" pretim lika "Ozzy Osbourne" "Mama I’ m Coming Home" un pirmo reizi R’N’R Garāžas dueļu vēsturē kāda grupa uzvaru izcīnija vien divos raundos. "Intense" vs "Laime Pilnīga" - 0:2!!!

"Laime Pilnīga" līdz ar to turpina ceļu superfināla virzienā, kas notiks 19.jūnijā un tieši tad tiks vaļā taisīts seifs ar naudas uzkrājumu, kuru R’N’R veido no katras piektdienas īpašā dzēriena apgrozījuma. Šībrīža uzkrājums pēc diviem dueļiem ir – 239,5 LVL!

Šopiektdien, 27.martā "Rock’N’Riga" savā starpā "Garāžas duelī" sacentīsies "Age Of Stones" un "Deserving Case"!

R’N’R ir atvērts katru dienu un strādā no 9:00 rītā līdz pēdējam klientam, izņemot svētdienas, kad darbalaiks ir līdz 21:00.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hi! You've received a cash bonus. Add me on Telegram @moneymake29_bot for instructions on how to get it.

Hello! Claim your cash reward now by joining me on Telegram at @moneymake29_bot!

On Gentlyx, users get access to both complimentary and premium videos and photos from models worldwide.

Murrayhom

Hello. And Bye.

BrianNeway


ienāktreģistrēties