Grupa "Otra Puse" ar dubultkoncertu atzīmēs jaunā albuma iznākšanu

Ieva Vītola, 17.04.2009., 11:47

19. aprīlī, atzīmējot jaunā albuma "Nakts vai Rīts" iznākšanu, grupa "Otra Puse" sniegs divus – dienas un nakts – prezentācijas koncertus klubā "Essential".

Dienas koncerts sāksies plkst. 14:00. Tas būs grupas "Otra Puse" veltījums saviem gados jaunākajiem faniem un piedāvās īpašu atmosfēru un ieejas biļetes cenu. Dienas koncerts plānots kā TV ieraksta ģenerālmēģinājums, kura laikā karstākajiem līdzjutējiem par prieku klubā darbosies saldējuma mašīna un būs pieejami atvēsinoši piena kokteiļi.

Nakts koncerts ar tiešraidi internetā www.platforma.lv sāksies plkst. 20:00, bet skatītājus pirms koncerta ar saviem remiksiem no albuma "Restaurācija" iesildīs DJ Roberts Lejasmeijers.

Jaunais albums "Nakts vai Rīts" jau pieejams digitālas leju pielādes formātā mājas lapā www.platforma.lv. Koncerta apmeklētāji albumu "Nakts vai Rīts" var lejupielādēt bez maksas, izmantojot ieejas biļetē norādīto unikālo kodu. Savukārt apmeklētājiem, kuri albumu "Nakts vai Rīts" CD formātā iegādāsies jau koncertā, tiks dāvāta iespēja nofotografēties kopā ar grupas dalībniekiem un saņemt autogrāfus.

Piedaloties konkursā mājas lapā www.platforma.lv, iespējams laimēt jauno CD ar autogrāfiem un ielūgumus uz koncertu.

Ieejas biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties www.bezrindas.lv, kā arī tās būs pieejamas kluba "Essential" kasēs pirms koncertiem. Dienas koncerta biļetes cena ir 1 Ls, nakts koncerta biļetes cena – 2 Ls.

Albums "Nakts vai Rīts" ir grupas "Otra Puse" otrais albums pēc 1995. gadā pirmo reizi un 2006. gadā atkārtoti izdotā izlases albuma "Pēc lietus". 

Jaunajā albumā iekļautas tādas klausītājiem jau pazīstamas dziesmas kā "Ieskaties", "Savādā", "Rīga", kā arī grupas jaunākais radio singls – jaunā albuma tituldziesma, kas jau paspējusi iemantot hita statusu – "Nakts vai Rīts".

Albumu papildina arī 6 pilnīgi jaunas grupas "Otra Puse" kompozīcijas un "bonus" dziesma – "Ziemas šūpuļdziesma" ar grupas solista Normunda Pauniņa, pazīstama arī kā Dj Norsky, mūziku un "The Hobos" solista Rolanda Ūdra vārdiem.

"Beidzot tas ir noticis! Vairāku gadu laikā piedzīvotās emocijas, noskaņas un sajūtu gammas, kuras izskan katrā atsevišķā dziesmā, tagad ir apkopotas vienā veselumā – albumā "Nakts vai Rīts". Sajūta ir pasakaina, jo albums ir kā dzīves posms, kuru var paņemt rokās, paklausīties un vēlreiz sajust to, kas piedzīvots. Esa "Otra Puse"m gandarīti, ka mums ir izdevies šīs sajūtas nodot arī saviem klausītājiem," priecājas Normunds Pauniņš.

Albuma iznākšana ir svētki arī grupas faniem – gan tiem, kuri ar "Otras Puses" mūziku bijuši kopā jau kopš 1996.gada, gan arī jaunākajai klausītāju paaudzei un tīņiem, kuri sevišķi iecienījuši grupas "Otra Puse" dziesmu remiksus.

"Esam kļuvuši nobriedušāki, taču joprojām – nelabojami romantiķi! Arī šo albumu caurvij mūžam aktuālā tēma par mīlestību," saka "Otra Puse" mūzikas autors un taustiņinstrumentālists Ivars Makstnieks.

"Teju vai katra no albumā iekļautajām dziesmām ir bijusi hits! Tagad tās visas ir beidzot apkopotas, lai neatkarīgi no tā, vai ārā ir nakts, vai rīts, šīs dziesmas priecētu mūsu klausītājus, kas līdz šim bijuši atkarīgi no radiostaciju dīdžeju izvēles un garastāvokļa!", joko basģitārists Mārtiņš Burkevics.

Albuma tapšanā kopā ar grupas "Otra Puse" pamatsastāvu – Normundu Pauniņu (balss, mūzika), Ivaru Makstnieku (taustiņi, mūzika), Arnoldu Kārkli (ģitāra), Mārtiņu Burkevicu (bass) un Rihardu Zaļupi (bungas), piedalījušies arī Roberts Gobziņš un Rolands Ūdris, kā arī lielākās daļas "Otra Puse" dziesmu tekstu autors Ivars Kurpnieks.

"Otra Puse" prezentācijas koncerti klubā "Essential" 19. aprīlī aizsāks veselu koncertu sēriju, ar kuru grupa jaunā albuma koncerttūres ietvaros viesosies Ogrē, Jelgavā, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Varakļānos, Saulkrastos un Liepājā.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties