Notiks bērnu aizsardzības dienai veltīts grupas “Gain Fast” koncerts

Jānis Penka, 24.05.2007., 11:13

Noslēdzot savu pavasara turneju, ceturtdien, 31. maijā, “Sapņu Fabrikā” grupa “Gain Fast” piedāvās Bērnu aizsardzības dienai veltītu koncertu “Otram dot, pretī neprasot”, kurā mūziķi aicinās jauniešus nebūt vienaldzīgiem un vairāk ieklausīties vienam otrā.

Koncerts iecerēts kā dāvana visiem jauniešiem pēdējā skolas dienā.Grupa "Gain Fast"

Koncerta veltījums Bērnu aizsardzības dienai ir grupas iniciatīva. “Gain Fast” līderis Kaspars Zlidnis: “Gribam pusaudžiem un arī viņu vecākiem atgādināt, ka laiku pa laikam ikdienas steigā ir jāapstājas un jāizrāda lielāka uzmanība un cieņa saviem apkārtējiem. Arī koncerta reklāmas ideju veidojām paši, jo vēlējāmies uzrunāt cilvēkus vienkāršiem un patiesiem vārdiem.” Mūziķu veidoto koncerta reklāmu iespējams noskatīties šeit: www.youtube.com/watch?v=9RmfXdGbLOM

Pirms koncerta, plkst. 19:00, tiks demonstrēta īsfilma “Bars”, kurā sabiedrībā populāri cilvēki atcerēsies un vērtēs savas attiecības skolā – par to, kā un kāpēc viņi cietuši no vardarbības vai arī paši bijuši vardarbīgi. Vienlaikus varēs iegūt informāciju Bērnu Uzticības tālruni 8006008, kur nepieciešamības, tostarp vardarbības, gadījumā iespējams saņemt psiholoģisku palīdzību. Pēc filmas sanākušos uzrunās bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks.

Tā kā 31. maijs būs pēdējā skolas diena, “Gain Fast“ cer, ka koncerts tā apmeklētājiem ilgi paliks atmiņā kā labs mācību gada noslēgums.

Savas pirmās koncertu turnejas ietvaros šajā pavasarī “Gain Fast” pabija daudzās Latvijas pilsētās, taču iztrūka tūres noslēguma koncerts Rīgā. Šī būs lieliska iespēja grupas dzīvo izpildījumu izbaudīt visiem tiem, kuri dažādi iemeslu dēļ netika uz tūres koncertiem klubos.

Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs maksā 3 Ls, koncerta dienā 5 Ls. Pasākuma draugs – jaunais jogurta dzēriens “Zilonītis” ar kafiju. Koncerts tapis sadarbībā ar Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju.

Pirms četriem gadiem bez lielām ambīcijām klasesbiedru izveidotā poproka apvienība “Gain Fast” attīstījusies atbilstīgi savam nosaukumam – “Iegūsti ātri”. “Brīži” kļuva par grupas zīmola dziesmu un arī liktenīgo pagriezienu ceļā uz necerētiem panākumiem. Grupas debijas albums “Viss mainījies” klajā nāca šogad Valentīna dienā. Grupā spēlē Kaspars Zlidnis (vokāls), Andžejs Grauds (bungas) Didzis Bardovskis (bass), Jānis Zvirgzdiņš, pazīstams arī kā Džulians (taustiņi) un Uldis Beitiņš (ģitāra).

3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
ella, 25.05.2007. 17:02:43
Komentāra reitings: 0

Apsveicami!:)

Sandra (Sancha2005@inbox.lv), 16.04.2008. 15:55:46 (ip:62.85.93.187)
Komentāra reitings: 0

Nez, kas ir pie vainas, bet lieta tāda, ka Biļešu paradīzes kasēs biļetes nevar nopirkt, viņi saka: "Nezinu, nezinu. Varbūt aizej uz Biļešu servisu!" Kas par lietu?!

tattooartist (tattooartist@inbox.lv), 10.12.2010. 15:36:41 (ip:213.180.114.80)
Komentāra reitings: 0

Labdien mans vards Arnis Blums. Nesen savacu savu meitu no mammas kura dzer un sausmigi apejas ar saviem berniem! Manu meitu Lolitu Blumu es savacu no sis vietas un Mamma Tatjana Vetoskina parakstija pie notara atteiksanos no aprupes pienakumiem, bet tur palika vel viens berns, es neesmu vinja tevs, bet nakotne si berna, Artemija Vetoskina man nav vienaldziga! Tatjana Vetoskina nedraudzejas ar likumu un ir uzskaite policija, vinjai pat janosezh 3 diennaktis izolatora, par ko nezinu, un vinju radija pa raidijumu Degpunkts apmeram 1.5 gadi atpakalj, par to , ka vinja ziemas laika aizmirsa delu uz balkona un aizgaja uz veikalu uz 2-am stundam! Vel biju liecinieks ka vinja atstaja manu meitu uz visu dienu neaizslegtaja dzivokli kad vinjai bija 9 menesi! Agrak es nevareju savakt meitu pie sevis jo Tatjana vetoskina registreja kautkadi svesu virieti ka vinjas tevu, pet caur tiesu es panacu ka meita tagad registreta uz manim un man ir vienigajam aprupes tiesibas! Ja jums radisies interese men palidzet panakt taisnibu es labprat pie jums aizbrauksu un pastastisu visu ko zinu par so cilveku! Sutu jums video ,kados apstaklos dzivoja mana meita! Ar cienju Arnis Blums. Mans talrunis 28883007 begin_of_the_skype_highlighting              28883007      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 28883007 end_of_the_skype_highlighting, darba talrunis 67377779 begin_of_the_skype_highlighting 67377779 end_of_the_skype_highlighting, e pasts tattooartist@inbox.lv
video : http://www.youtube.com/watch?v=05gaWAwMPzw

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties